www.sudzibas.lv Da Segio плохое обслуживание

Da Segio - плохое обслуживание

Priglasili italjnskih druzej s vistavki Riga Food 2011 v restoran.V itoge, obsluzivanije nikakoje.Oficiantka neponimaet na russkom prakticeski nicego, govorit toljko na latiwskom ob anglijskom vobwe reci bitj nemozet, ona ego vobwe neznajet.Zakazav vodu dla vseh ona prinesla malenjkije butilki s vodoj, a ne paru boljwih butilok vodi na vseh, voda bila teplaja kak iz pod krana, na vopros v cem delo-grubo otvetila wto v holodilnike vodi net, zakoncilasj.Zakaz zdali dolgo, edu prinesli vsem v raznoje vrema, plucilosj wto kompanija iz 7 celovek ela otdeljno sidja za odnim stolom. Vtorije bluda zdali rovno 49minut, na wto italjanci reagirovali uze s emocijami.
Porcii v restorane ocenj malenjkije, mozno skazatj detskije, osobenno pasta.
Led nam v konce koncov prinesli, no kuski bili takih razmerov wto oni ne pomewalisj daze v stakani.
V itoge sladkoje zakazivatj mi ne risknuli, kofe ne pili, posle etogo poprosiv scet, on pojavilsa na stole sekund za 30, wto vse zametili i gromko rassmejalisj, wto v otlicii ot edi, scet prinesli mngnovenno.
Ja vam nesovetuju posewatj eto zavedenije, nastrojenije budet isporceno nadolgo..

K kf 12.09.2011

Vot šito lauzīto es ar nesaprotu, kau tarī man nav problēmu ikdienā komunicēt krievu valodā, ar draugiem to arī labprat daru.. bet ja sāk šitā izrunāties- "krieviski nepaprot praktiski neko" un bla-bla-bla..ok, angļu valodā nerunā, slikti, bet neaizmirstam, kāda ir valsts valoda.. ja ar Jums vienmēr runā krieviski, tad tas ir cieņas un iecietības dēļ, jo pieņemu, ka Jūsu paaudze latviešu valodu nemācās tikai tapēc, ka tas nav nepieciešams - jaunieši to saprot un māk izskaidroties.. Te nu pastāstiet kādam, ka Latvijā Jūs nesaprot krieviski..:))))

Starpcitu, lai neteiktu ko vairāk, ūdeni restorānos katram vienmēr atnes atsevišķā mazā pudelītē.. Tā ir pieņemts visās civilizētās valstīs.. Ko Jūs darījāt Riga Food? gājāt vodku "na haljavu" dzert, ne? Ja tu dzīvo valstī, tad cieni to, iemācies tās valodu.. ja nevari pat pasūtījumu veikt valsts valodā, tad nu sorry.. vienīgā oficiantes kļūda - nesaprata angļu mēli..

V voo 13.09.2011

A cto vi tut Kf vozmuwaetesj? Re4 idet o nizkom urovne obsluzivanija, a ne znanije jazika kak sledstvije isporcennogo vecera.Kogda vas ne ponimajut na latiwskom jazike i anglijskij ne pomogaet, kakie u vas budut emocii? Zacem idti takim oficiantam rabotatj v restorani? Pustj lucwe oni s uverennimi znanijami gosjazika podstrigajut kusti, uz im to oni tocno nicego ne isportjat.

L lvv 13.09.2011

Pilnīgi piekrītu Kf paustajam viedoklim.
Pats strādāju šajā jomā un ikdienā bieži sastopos ar krievu tautības cilvēkiem, kuri principā tēlo muļķus un izliekas, ka valsts valodu nesaprot. Mums ēdienkartes ir tikai LV un ENG valodās. Bet protams, ja būtu Rus, tad jau būtu svētlaime.

K KKK 13.09.2011

debili! v zopu uze svoju edinstvennuju gordostj(jazik) zasunjte! zakolebali!