Current Auto - Sūdzība

Labdien visiem!

No current auto 2022. Gadā janvāri iegādājos bmw 5, 2006. Gada izlaidums ar nesen izietu tehnisko apskati, current darbinieks pats teica, ka ar viņa palīdzību tika iziet tehniskā apskate. Tehniskā apskate tika iziet bez kļūdām, pats redzēju izrakstu. Current darbinieki tiešām sagatavoja auto ta un izgāja to, vienīgi pēc ta iziešanas veica pāris uzlabojumus, kurus atklāju tikai pie nākamās ta atjaunošanas.
Kad iegādājos Bmw, mašīnai nebija ziemas riepas. Current darbinieki man laipni piedāvāja nodrošināt tās un samainīt par atsevišķu samaksu. Atnākot pavasarim, atklāju pirmos current uzlabojumus.
1. Divi riteņi turējās tikai uz divām skrūvēm, pārējās vītnes bija aprautas-rezultātā riepu maiņa man izmaksāja 500euro, man nācās mainīt visu daļu uz kā skrūvējas riepas.

Nākamais pārsteigums mani sagaidīja pie ikgadējās tehniskās apskates.
2. Izrādās manam bmw priekšējie lukturi ir uk lukturi, kuri neder eiropā. Ar tiem nav iespējams iziet tehnisko apskati. Tagad tas atkal man izmaksās +600 euro.

Zvanīju uz current auto, tie neko nevarēja atbildēt, teica lai rakstu sūdzību.

Uzmanaties no viņiem!

Good Intentions 30.12.2022

Nekas jauns lietoto auto pasaulē. Vienmēr javeic neatkarīga ekspertīze un punkts.

P PatiesiibasMeka 30.12.2022

Nē nu riktīgu premium miskasti esi ieķēris! 8-) Ar tādu auto jau 1000 remontiņos būtu jāspēj nolikt acis nepamirkšķinot.