Current Auto - Krāpšana

Vienkārši gribu uzrakstīt lai cilvēki neuzķeras auto iznomā bet kādas tās mašīnas ir galīgie brāķi servisos vien jāsēž un no tevis ka nomnieka pless baigo naudu par remontu arī pats maksā arī apdrošina dārgos servisos arī par to baigo naudu prasa un neskatos cik tu km ar to mašīnu esi nobraucis vai ne tikai prasa maksāt un neinteresē vai esi braucis vai tikai servisos sēdējis to neprasa ne arī paši skatās. Tikai pasaka ko ņēmi tādu auto pats esi vainīgs un maksa.

J

J Jancie 02.06.2022

Current auto ir krāpnieku firma kas izkrap no cilvēkiem naudu pat neskatās cik ar auto ir nobraukts

A arturspri 27.11.2022

Nevienam neiesaku current auto. Par klientiem pilnīgi nospļauties, pašiem uzņēmumā bardaks, plēš baigo Naudu.

S Sergejs Berķis 09.03.2023

Cilvēki uzmanieties no viņiem! Un ja Jums par daudz sakāpis un TOMĒR taisāties no viņiem ņemt kādu grabažu tad LŪDZU IZLASIET LĪGUMU NO A LĪDZ Z! Savādāk paliksiet parādā tūkstošus par neko. Par to ka salabojāt viņu mašīnu. Tādu jēdzienu kā "pretīmnākšana" NEPAZĪST. Kompānija pie pirmās iespējamās iespējas lauzīs līgumus un atņems jums mašīnu un piedzīs no Jums tūkstošus ar tiesu izpildītājiem. Jo līguma laušana izmaksās vairāk nekā BMW X5. Izvēlieties kādu pazīstamāku. Kas ir plaši zināms Tik Tok vai kādā citā sociālajā interneta platformā, lai kas notiek tad Jūs varat viņiem arī kā pretī iedot. Jo CURRENT AUTO tevi apčakarē un Tu tur pilnīgi un neko nevari izdarīt! Lūdzu uzmatieties. Soda naudas ir kosmiskas un tas pats ar procentiem. Un pat uz reiz nepērkat mašīnu. Mašīnas no ārpuses ir labas un vienu sezonu bet iekšā viss ir lupatās. Es paņēmo Volvo V50 un pēc 3 dienā nodega viss sajūgs. Starteris nestrādāja stūre raustījās jo visa transmisija čupā un ļoti mocījāmies lai saprastu ka problēmas ar RGR. Es dzīvoju remontos! Un kad atņēma mašīnu to pat neņēma vērā. Lai Jūs saprastu - viņi man atņemto mašīnu nomazgāja priekš pārdošanas un man piestādīja rēķinu par mazgāšanu. Katru centu noplēsīs!

1 123isaka123 17.11.2023

Esmu ļoti vīlusies.Pirms nopirku,nepaskatijos kādas atsauksmes.Nopirkj Current auto septembrī automašīnu shevrolet ,pat mēnesi netiku pabraukt.tikai pa servisiem sēžu.Sodien 17.11.pasutiju detaļas 870,e vērtība.,bet tas ir tikai sākums.tas ir murgs.