Current Auto - Krāpšanas

Labdien nevienam neiesāku šis divas kompānijas current.lv un carlot.lv
divas majas lapas viens auto placis Maskavas iela 450u
biju paņēmis mašīnu noma ar izpirkumu vizuāli mašīnā izskatījās labi.
Braucot majas pie ieskriešanas nebija īsti liela jālūdz uz visiem ātrumiem mašīnai bija vibrācija aizbraucu majas mašīnā nostāvēja nedēļu pie majas kamēr paņēma uz servisu aizdzinu mašīnu atradīt nu servisa pateica. Ka nestrādā viena sprausla ka varētu būt tā vaina ka visa mašīnā vibre.
Nu es teicu lai nomana to beigto sprauslu mašīna nostāvēja trīs nedēļas servisa jo nevārēja dabūt vāļā skrūves baidoties no tā ka varot nolūzts skrūves. Labi ok. Nau problēmu sazvanīju current izstāstīju situāciju viņi Saka nau problēmu lai dzenu mašīnu atpakaļ un diagnostiķu.
Aizdzinu mašīnu viņiem atpakaļ uz Maskavas ielu 450u izstāstīju situāciju teica ka apskatīsies atstāju mašīnu viņiem kaukada nedēļa vai divas nostāvēja pie viņiem
tad Sakas pats labākais zvana current darbinieks un Saka mašīnu varot sataisīt ka tas man izmaksas 525.62eiro es šokā kāpēc man jātaisa viņu mašīnu par savu naudu.
Viņa Saka negribat taisīt pie mums varat savākt mašīnu atpakaļ un meklēt lētāku servisu.
Labi aizbraucu pakal mašīnai beigas mašīnu nevar pat vairs palaist placa darbinieks kaukam pazvanīja un Saka ka esot nodedzis starteris ka tagat tikai varot palaist ar ievilkšanu nu ievilka to mašīnu domāju nu labi aizbraucu majas nometu stāvlaukuma lai stav.
Bet currents tam vienalga tas tik katru mēnesi prasa ikmēneša maksājumu beigas jau zvana no placa prasa kad būs maksājums es viņa atbildu kas maksas par nodedzināto starteri un spraustu beigto viņš atbild ka viņi neko netaisīs nu ka viņam esot pie vienas vietas es neveicu nevienu pasu maksājumu jo kāpēc man jāmaksā ik mēnesi 283eiro par mašīnu kura beigas vispār nevarēja izmantot ikdiena. Nu tā māsiņa vel kādu laiku nostāvēja rakstīju vieniem iesniegumu pat sakuma rakstīju ka atsako no līguma bet viņiem ne dirsa ne galva taga decembri atbrauca evakuators pēc mašīnas un nākamajā diena currents atsuta ka līgums ir lauzts un ka man tagad jāsamaksā visi kavējumi līgumsodi un vis pārējais.

Pakalpojums (12.09.2023-28.12.2023) 813.04
transportlīdzekļa pārņemšanas izdevumi 70.00
evakuatora izmaksas 152.46
kopā 4738.37
summa apmaksai (eur) 6205.66

informējam, ka automašīnai tiks veikta servisa diagnostika, lai pārliecinātos, ka tā ir tehniski labā stāvoklī. Gadījumā, ja tiks konstatēti būtiski
defekti, tiks veikti servisa remontdarbi un jums tiks piestādīts rēķins.

Mašīnas Cena bija 5000eiro tagad man par to mašīnu ir jāsamaksā 6205eiro plus būs vel par servisu viņi tagad sataisi to mašīnu savu un jāmaksā būs man es domāju ka kādi 600 vai 700eiro
būs rēķins tādas kompānijas tā strādā paņemsi mašīnu no viņiem maksāsi gan viņiem gan servisa sēdēsi un maksāsi. Nu rakstīju vinie pēdējo iesnieguma ka nepiekritu šādām rikiņām uz ko man atbildēja ka vaigot e-parakstu vai sutit pa pastu ierakstīta vēstule.
Ne es vinie pateicu ka Sitas viss ies caur tiesu
neiesaku Sitas divas kompānijas current un carlot tā ir viena bedre.

Papildināts bubulis112 02.01.2024

kraonieki liela mera

B

S sumup 03.01.2024

nu cik jaabuut naivam? pirms pirkshanas vareji te pat portaalaa palasiit citj pieredzi..te desmitiem suudziibu par mogo tipa firmaam..jebkuraa gaadiijumaa uz ko cereeji?.ka braukaasi un shie maksaas remontus?.un ja tu paneemi pa 5000..jaatdod buutu 15000..tu uzskati ka maksaatu shaadu summu?..domaaju tu nemaksaatu..pabrauktu un tad atdotu atpakalj..neremonteejot..gribeji uzvaariities.nesanaCa..taapeec vinjiem ir taadi noteikumi..jo reaalaa prakse raada ka neviens neizmaksaa tos procentus nenormaalos..visi grib uzmest taadas firmas..taapeec liigums ir nosleegts taads ka tu zaudeesi jebkuraa tiesaa..citaadi vinji butu bankroteejushi jau..tiesu uz zeelumu nepanemsi.parakstiji.maksaa

B bubulis112 03.01.2024

Es neko negribēju uzvārīties, viņiem bija jātaisa auto par cik ņemu auto uz nomu ar izpirkuma tiesībām, jā mana kļūda ka nepaunteresejos pirms ņemu auto.Vienkārši brīdinu citus lai neuzņemas kā es,.

B bubulis112 03.01.2024

paklau es ar to masinu taari nebraukaju un panemu ar defektiem uz ko tur uzvarities?
iesu caur tiesu es labak samaksasu advakatam labam nevis siem kraoniekiem.

B bubulis112 03.01.2024

sumup pec taviem komentariem ir skaidrs ka tu vai Carlote.lv vai Current.lv varu pateikt vienu tiesa bus
un tiksimies tiesa.

S sumup 03.01.2024

otrkaart neticu ka esi gatavs sniegt tiesaa..tas maksaa ap 300..vajadzigs jurists..un tas ka tu tagad izliecies par beigtu.tik pasliktina visu..procdnti aug..peec gada buusi jau 12000 paraadaa..vinji iesniegs tiesaa..tiesu piedzineeji peec tam..ja tev kas pieder..kaut dziivoklis.atnems..un ne jau par tifgus cenu..par tresdalju no veertiibas..ja straadaa algotj darbj tev uz konta atstaas 130 eiro.iztikas minimumu..situaacija bezceriiga tev..atliek vien emigreet..vai arii buusi bomzis latvijaa..paartiksi no haltuuraam tik.legaali nevareesi straadaat

B bubulis112 03.01.2024

manis pec kaut 1000 bus tiesa visi papiri izraksti ir jau es to ta neatstasu.

S sumup 03.01.2024

nu kush kush..saprotu skrobi tavu..visi kas te suudzas zveer ka tiesaasies..to vairs pa pilnu neviens nenem pat..kur nemsi tuukstoti? tev pat sms credit nedos vairs..jo esi melnajaa sarakstaa..

S sumup 03.01.2024

viss liecina par tavu finansu nepratiibu..pat bankas cilvdekam kursh ir njeemis shaadus aatraa tipa krediitus.nedod piemeeram hipo krediitu..taa arii pasaka ka juus esat finansu lohs un krediitus taadiem nedodam.bankaa mulkj neseezh..nopietni..ja bjusi kaut 100 eiro njemis aatros krediitos.banka nedos neko

B bubulis112 03.01.2024

sumup man nevajaga nekadu sms kreditu lai iesudzetu sitos abus kantorus tiesa.