www.sudzibas.lv CSDD Negodīga vertešana

Vadīšanas eksāmens - Negodīga vertešana

Labdien es veicu 12.05.2017. Gada vadīšanas eksāmenu ar vienu roku ar automātisko ātrumkārbu, kāpēc, veselus un neveselus cilvēkus CSDD inspektori vērtē vienlīdzīgi, ja piemēram vesels cilvēks ar labu veselību labi prot braukt un vieglāk pamana zīmēs, tad viņu vērtē stingri un tāpat vērtē neveselus cilvēkus, kuriem ir grūtāk braukt, vai pamanīt visas zīmēs, es uzskatu tas nav godīgi, ja veselu cilvēku vērtē stingri, tad neveselu cilvēku nevajadzētu stingri vērtēt, bet gan vajadzētu paļauties uz sapratni, varbūt viņš nevar tik ātri braukt un vienmērīgi ieraudzīt visas zīmēs, vai ceļa apzīmējumus, kāpēc tad viņu ir tik stingri jāvērtē, es uzskatu ka tas nav pareizi un tas pats ari attiecas uz samaksu, kāpēc neveseliem cilvēkiem, ir jāmaksā par eksāmenu visu summu un nav nekādas atlaides, vai atmaksātu kaut kādu daļu no samaksātā es uzskatu ka tas nav pareizi, un es zinu, ka daudzi cilvēki man piekritis. Tā bija mana sūdzībā par negodīgu vērtēšanu eksāmenu, neveseliem cilvēkiem, paldies.

Papildināts Andrejs. 12.05.2017

Šī problēmā nav atrisinātā un ari nebūs, jo Latvija joprojām valda korupcija un negodīgums.

M monteragi 12.05.2017

Какая официальная причина не сдачи в протоколе?

Ventilators 12.05.2017

Nu jūs laižat.

Notiks negadījums, ja būs cietušie, ja būs tiesa. Tādus pieņēmumus, ka netika neveselam cilvēkam ir atlaides nogalinot vai ievainojot citus ir ABSURDS. Pilnīgs absurds. Likumi un pat muļķīgākie likumi pieņemti, tikai tāpēc ka cilvēks visu ko izdomās, lai to apietu.

Es negribu mirt vai tikt ievainots, tikai tāpēc, ka uzrakstīts likums, ka Neveselam cilvēkam ir atlaides nogalināt kādu.

Atvaino, ka tik stingri.

A amanda1988 12.05.2017

Nu ja tu esi nevesels cilveks un newari vadit mashinu ka prasa noteikumi tad nevajag sesties pie stures.

V Viktorija001 12.05.2017

Ko nozīmē nevesels cilvēks?
Rokā ir traumēta nesen jeb tā ir saistītā ar personu ar īpašām vajadzībām?

Ko darīt, ja tu gadījumā nepamanot zīmi kādu no brauksi?

K Kauns 12.05.2017

Un kad cilvēki ies bojā,Tu radiem teiksi "sorry,esmu nevesels"?
Stulbums.Visus jāvērtē vienādi.

A AGr 12.05.2017

Vērtēšana ir stingra tieši tāpēc, lai nodrošinātu drošību uz ceļa. Ja tiesības dos visiem, kas varbūt tik ātri vai laicīgi nevar pamanīt zīmes (vai tik pat labi cilvēkus), tad bail pat iedomāties, kas notiks uz ceļiem.

L LooLz 13.05.2017

Tad arii nevesalam cilveekam vajadzētu piespriest pus cietumsodu par kāda sabraukšanu !
Esi tak reāls -- nevesaliem cilveekiem ir atlaides sabiedriskajàa transportaa

TasEsLV 15.05.2017

Tas ,ka cilvēks ir ar fiziskiem ierobežojumiem, nesamiza CSDD mašīnas patēriņu, nolietojumu un instruktora darbu. līdz ar to cena nevar būt zemāka. + Ja veselības stāvoklis atļauj iekļauties ceļa plūsmā , tad mācies kamēr to varēsi izdarīt arī eksāmenā, ja nē.. tad vadīšana nav domāta tev un tu pēc eksāmena tik visiem traucēsi uz ceļa.

P.S Minēji ,ka brauc ar automātisko kārbu. braucot ar manuālo aptuveni 75% laiku viena roka tāpat atrodas uz kloķa un braukšana tiek veikta ar vienu roku. tākā ,ja ir pierasts vēl daudzko darīt ar vienu roku. nesaskatu problēmu nolikt eksāmenu.

Negribu neko teikt, bet nedaudz patrenējoties 85% es arī varētu ar vienu roku nolikt CSDD eksāmenu.

S Stenlijs 16.05.2017

Nu nez. Pirms gada viens tāds nevesels uzbrauca stāvvietā virsū un bamperu noskrāpēja, es nezinu kas viņam kaitēja, bet kungs gados izskatījās kā salietojies, lai gan bija pilnīgi skaidrā un vispār nebija normāli komunicējams(un neē šoka viņam nebija), ar mokām saskaņotu uzrakstījām. Joprojām man ir trauma, ka tāds neveselais turpina piedalīties satiksmē un apdraud CS drošību.
Vakar arī viens kungs ar Citroen Rīgā uz Keldiša ielas dīvaini izpildijās, ne tikai brauc lēni bez vajadzības, bet kad mierīgi apsteidzu pa labo joslu sāk tikpat lēni līst blakus joslā nerādot signālus, uz uztaurēšanu nereaģēja, tik kamēr nebija pa pusei ielīdis attapās, ka ir savārijis ziepes.
Autovadīšanas tiesības nav cilvēktiesības tās nepienākas visiem, piemēram, daltoniķiem nav atļauts iegūt tiesības, lai gan tur piekrītu tas ir muļķīgs ierobežojums, ja spēj pierādīt, ka brauc tikpat labi. Krāsas jau nav noteicošais, lai zīmes saskatītu vai luksofora signālus, krāsu nozīme ir pārspīlēta

S Stenlijs 29.05.2017

Starp citu auto var vadīt ne tikai ar vienu roku, bet vispār bez rokām un nekādas atlaides -
"Pirmais cilvēks Baltijā, kuram nav roku, bet ir autovadītāja apliecība"

Interesi par Gati izrādījuši mediji arī citviet pasaulē, un ir arī par ko – viņš ir pirmais cilvēks Baltijas valstīs, kurš nokārtojis autovadītāja apliecību, stūrējot automašīnu ar kāju. Kamēr sēžam istabā, Gata stāsts šķiet neticams, grūti iedomāties, kā cilvēks bez rokām spēj vadīt auto, šoks pastiprinās, kad dodamies laukā, lai, sēžoties pie stūres, Gatis demonstrētu, kā tas patiesībā notiek. Nudien’ puisis automašīnu vada prasmīgāk par vienu otru, kas to dara ar rokām.

D dusmiga 16.11.2017

Labdien,velejos bridinat visus jaunos autobrauksanas iesacejus par Jekabpils csdd,tur eksamenus vari kartot cik gribi,bet ja nebusi no pirmas reizes iepaticies,tad visas parejas bus tadas pasas,un varesi likt atkartoti tik reizes,ka visas nakosas bus ar vien nevis labakas bet vel trakakas,jo pie katra nakosa eksamena tevi pilnigi jau sak apzinati gazt ieksa,lai ka iesacejs nobrauktu bez instruktora iejauksanas eksamena laiku,gala rezultata tapat scenarijs viens,diemzel eksamens nau ieskaitits,un tas atiecas itseviski ja uz eksamenu atnak sievietes,pedeja laika no 10 apmeram pa dienu macekliem labi ,ja viens ir nolicis eksamenu,reitings ir labs diena tadu naudu iekaset,laikam viniem pie algas ir lielas premijas par to,un to,ka eksamena instruktori laicigi bridina par marsrutu vai nogriezsanos,ta tas nau,vini to dara pilnigi pedeja bridi,tu tiko sac uznemt atrumu un peksni jau apm,ir 2-3 merti lidz krustojumam palikusi sie tev saka tur vai tur nogriezsties,bet vai nau pareizi teikt laicigi jau labu gabalu ieprieks,tur Jekabpili nu vispar tas ir murgs! Jekabpili cik ir jau izmeginats nevienu instruktoru nekas neapmierina,var rakstit un par to diskutet loti daudz,bet jasak vienreiz pieverst lielaku uzmanibu tas kas tur notiek,jo tas nau normali,vel nesen pa tv teica no 1.novebra ir jauni eksamena vertesanas etapi,ka nevertes kludas kuras pielaiz pat ar stazu brauceji,bet sanak otradi verte pat vel sliktak,un sanak,ta ka esi galiga blondine ka pat vistai gudrakas smadzenes neka mums,mes jau tik diendiena tas kludas un visu parejo varesim nepielaut,ja bus tiesibas un iespeja diendiena piedalities satiksme,

S Stenlijs 17.11.2017

Tad, kad būsi kārtīgi samācījusies tad arī noliksi. Nav jau Rīga, ka būtu supersarežģītie krustojumi.

Pēc rakstīšanas stila(eksāmens ņau, 1. nobebra, galīga blondīne, utt.) skaidrs, ka vēl ne tikai autoskolu jums ir jāpabeidz. Tici man, ja brauktu pārliecinoši neviens neizgāztu, pie tam eksāmena vērtējumu vari apstrīdēt(ir videoieraksti), ja jau liekas, ka nebija objektīvi. ļoti labi, ka tādām tiesības nedod, vēl nāktos ceļu ar šādiem dalīt.

D dusmiga 16.11.2017

UN SMIEKLIGAKAIS IR TAS,KA JA ESI NOBRAUCIS EKSAMENA LAIKU PAT BEZ AIZRADIJUMIEM,VAI ARI TADIEM MAZIEM KNIFINIEM,KA PIEMERAM VEL ATRAK PARSLEGTIES,VEL LAICIGAK PAGRIEZA RADITAJU RADIT,UN TU ESI IZSKRITIS EKSAMENA PAT PIE TADIEM NIEKIEM,KAS NEDOT TEV IEGUT VADITAJA APLIECIBU,NU TAS NAU NORMALI,TU AR TO TAK NEIZRAISI AVARIJAS SITUACIJAS,TAPAT NETRAUCE AR TO SATIKSMI CITIEM,BET NE JEKABPILI TUR TAS IR NORMALI,VINI GRIB LAI NOBRAUC EKSAMENA LAIKU TA ITKA TU BUTU 20 GADU STAZA NOBRAUCIS,SVIESTS VISAM,TUR NAU KAUTKAS NORMALS,JO TAS IR JAU IZSMIEKLS,UN ES DOMAJU,KA AUGSTAK STAVOSIEM JASAK RUPIGAK UZ TO SKATITIES,JA KADREIZ JEKABPILI BIJIS VISVIEGLAK NOLIKT EKSAMENU,TAD TAGAD TA TAS VAIRS NAU!

S Stenlijs 17.11.2017

Pēc personīgās pieredzes, ja neizdzīsi nelāgos ieradumus jau uz eksāmenu tad arī ikdienā tie nepazudīs. Sevišķi sievietēm, kam šķiet ja jau tiesības rokā tad vairāk galva nav jālauza un ikdienā tik jāpārvietojas no punkta A uz punktu B (+ar telefonu pie auss).
Nekā nebija, autovadītājs ir "sportists pret paša gribu", katra diena ir treniņš un vēlreiz treniņš, citādi pēc tam jāklausās, ka mašīnu "pēkšņi sanesa" vai nemāku atpakaļgaitā un citas muļķības. Esmu tikai par, lai CSDD eksāmens ir maksimāli sarežģīts, tā jau netrūkst mums uz ceļiem braucēji kur var vien nobrīnīties kā tiesības ieguva. Agrāk bija tā, ka pēc tiesību iegūšanas jaunajiem vadītājiem bija jābrauc ar 80km/h zīmi logā, bet tagad tādu ierobežojumu vairs nav tā kā ir jābrauc tā, lai iekļautos satiksmē UZREIZ un tas nav nekas neiespējams.