www.sudzibas.lv CSDD Slikts serviss

CSDD - Slikts serviss

Tehnisko apskati veicošs darbinieks Mairis Volks, Jelgavas filiālē Aviācijas ielā izturējās augstprātīgi, iedomājoties no sevis pasaules nabu. Attieksme nievējošā, atbildes rupjas, ja auto vadītājs kaut ko nesadzird vai nesaprot ko vēlas apskates veicējs - kļūst agresīvs. Klienta apkalpošanas prasmes tik pelnošā uzņēmuma darbiniekam, strādājot par nodokļu maksātāju naudu ir 0. Beigās izspieda no sevis "laimīgu ceļu".. Protams, varēja būt neizgulējies, vai problēmas ģimenē, bet klientu apkalpošanā tādu attieksmi necietīšu!

08.12.2018

U Uldis Veldre 25.05.2019

Jā, 24.05. 2019 tikos ar šo Volku . Tehnisko apskati dažādiem transporta līdzekļiem esmu gājis vismaz reizes 100. Ar kaut ko tādu nebiju saskāries kopš padomju laikiem. Liekas ka bija pavēle no maiņas vecākā pa visām varītēm kaut ko atrast. Uz bedre pavadīju vairāk kā pusstundu. Ik pa laiciņam kontroles procesa laikā pazuda, laikam konsultējās ar kādu. Atgriezās turpināja kratīt. Aizgāja , tad atnāca un atkal sāka kratīt. Vēlreiz pazuda, atgriezās ar visu apakšu pa jaunu ar lukturi spīdināt. Tad kad izsniedza protokolu pie mūsu diskusijas paziņoja ,, tos divus 2. varēju nelikt, bet es ieliku''.