www.sudzibas.lv CSDD Slikts serviss

CSDD - Slikts serviss

Šodien 11.08.2023. veicu atkārtoto pābraudi CSDD, Kuldīgā! Jau sen zināms, ka veicot atkārtoto pārbaudi, vērā tiek ņemts tikai tas, vai iepriekšējie bojājumi ir novērsti! Diemžēl, Kuldīgas CSDD ir cita pieeja atkārtotās pārbaudes veikšanai. Proti, pārbaudes veicējs, atradis vēl kādu ,, kļūdu “, kas neatbilst ‘’ it kā prasībām “! Rezultātā pārbaude jau atkal jāveic atkārtoti! Uzdodot jautājumu, kāpec tiek skatīts kas cits, nevis novērstās problēmas, CSDD nekompetentais darbinieks sniedza atbildi, ka, iespējams, šo problēmu viņa kolēģis iepriekšējā apskatē pirms mēneša nav pamanījis! NOLAIDĪBA!

11.08.2023

T taisnibascinitajs3 11.08.2023

Ja Jums ik pēc mēneša lamatai kaut kas jauns krīt nost, tad varbūt tādai lamatai nav ko uz ceļa darīt?

A anonimaa14 11.08.2023

taisnibascinitajs3 JUMS laikam kaut kas ar lasītprasmi, nekur nav sacīts par to, ka kaut kas kristu nost! :) Jauku dienu!

Neklausieties viņā: ttaisnibascinitajs3 ir vietējais pilsētas trakais!

Neklausieties viņā: taisnibascinitajs3 ir vietējais pilsētas trakais! Viņam jau ilgu laiku ir viss nokrītis lejā!

T taisnibascinitajs3 11.08.2023

Pjosik, tava māte vakar gan tā nedomāja ;)

A anonimaa14 11.08.2023

Tev vispār, cik noprotu, ļoti skumji ir. Tāds dīvānā pirdējs vien esi, ar daudz brīvā laika, ja vari teju uz katru sūdzību komentēt ko tiešām stulbu! Žēl tevi! Negribētu tik garlaicīgu dzīvi :) Un arī citās sūdzībās redzams, ka viss ko vari piebilst ir slikts un jociņi par mammām tādi, itkā būtu 16 gadīgs krupis.

Taisnibascienitajs3 😚

V vitols 11.08.2023

Pēc būtības papildus,kautko var rakstīt,tikai tādā gadījūmā,ja defekts apdraud ceļu satiksmes drošību.
Bet esmu novērojis,ka tehniskā apskate ir orientēta uz naudas kāšanu un čakarē par katru sīkumu.

A anonimaa14 11.08.2023

Daudzi šim piekritīs! Sazinājos arī ar servisu, meistars uzskatīja par ĻOTI RUPJU un nepamatotu ‘’2”.

I Iev 13.08.2023

Man ar tā diemžēl ir bijis. Jaunas pielika, par kaut kādu rūsu utt... Bet tas bija gadus atpakaļ un Liepājas CSSD

Labdien!
Rūpējoties par profesionālu klientu apkalpošanas pieredzi saņemot CSDD sniegtos pakalpojumus, mums ir svarīgi katru situāciju izvērtēt individuāli.
Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar mums. Speciālists iepazīsies ar radušos situāciju, lai sniegtu Jums atbildi.
Mēs apņemamies atrisināt visas neskaidrības un palīdzēt Jums, tādējādi nodrošinot pozitīvu turpmāko pieredzi.
Kontakti saziņai: +371 67025777 vai [slēpt]@csdd.gov.lv.