www.sudzibas.lv CSDD Slikts serviss

CSDD - Slikts serviss

Zvanu uz info tālruni 67025777, atbild Alīna. Vēlos precizēt, kā ir ar auto norakstīšanu un kādas darbības jāveic ja auto ir izslēgts no reģistra uz mana vārda karājas bet man tas auto nav un E-Csdd Saka ka īpašuma maiņu nevar uzsākt.
Atbild man nosodošā tonī (pietrūka vēl jautājums no viņas puses, kāpēc es viņu traucēju) , jūtama vēlme ir Nepalīdzēt ne kā palīdzēt. Respektīvi pacēla telefonu jo tas ir jāceļ... Uz jautājumiem atbild īsi, vienkārši apstiprinot. Piem. Daļa no sarunas:

...
Es - kādas pareizās darbības būtu jāveic
Csdd - auto ir jāliek atpakaļ uzskaitē
es - bet tad ir jāmaksā par to un visi nodokļi par iepriekšējiem gadiem
Csdd - nu jā...
Es - bet kāda jēga maksāt, ja auto ir norakstāms šrots
Csdd - tad jums jāsauc evakuators un jāved uz pārstrādi
es - bet auto nav manā pārziņā pāris gadus, vēlējos veikt īpašnieka pārreģistrāciju, lai tam cilvēkam būtu vieglāk pārstrādāt un man nebūtu jābrauc uz vietas klāt un jāpiedalās procesā.
Csdd - ja auto ir nekustīgs, tad var izsaukt uz vietas agregāta salīdzināšanu
es - bet par to jau arī jāmaksā?
Csdd - nu jā...
Es - šāda darbība noteikti manā situācijā neko pozitīvu nedos.
Csdd - tāda ir kārtība.
...
Nekas skaidrāks nekļuva. Pilnīgi bezjēdzīga info tālruņa operatore. Saprotu, katram ir savas Melnās (vai sarkanās) dienas, bet varbūt tad var ierotēt darbinieku lai šādās dienās pāršķiro kādas dokumentu kaudzes, ja nespēj normāli parunāt un skarīgi atbildēt uz jautājumiem. Jo jēga nekāda no šāda info tālruņa cilvēka.

Atradu googlē kaut kādu pirmo auto pārstrādes evakuatora servisu uzzvanīju un tur normāli parunāju un saņēmu informāciju kādu vēlējos un tapa viss skaidrs, kā labāk darīt.

Viela pārdomām Csdd!

03.06.2020

D Dita Andersone 28.01.2020
Figūru laukuma stabiņu krāsa

Ieteiktu figūru laukumā izvietot atšķirīgas krāsas stabiņus! Divas (garāžas) kurām ir identiski krāsas stabiņi! Kāpēc visiem stabiņiem arī aizmugurē esošiem, kas atdala laukumu no braucamā ceļa jābūt vienā tonī un rakstā?

S Sudzibas.lv Admin 11.06.2020

Z zilais valis 03.06.2020

Lecies pa telefonu un vēl lecies te? Pašai kādas dienas [- violetās?

L looneylv 03.06.2020

Nelecos, bet norādu uz nepilnību.

A AiK 05.06.2020

Laicīgi visu izdarītu tad nevajadzētu te h... rakstīt ka kāds tev pa velti negrib sniegt pakalpojumus! Pareizi ir JĀMAKSĀ un velreiz jamaksā ,haļavas meklētāji! Ka tikai kaut ko pa velti !