www.sudzibas.lv CSDD Slikts servis

CSDD - Slikts servis

Tā no šī gada 02.01.23. Bija iespēja pasūtīt Ecsdd izvēlnes nummurus, sērija Xi1-Xi99. Gaidīju šo iespēju vairākus mēnešus. Ekrānā parādījās pirmais nummurs, paņēmu ātri aizpildīju visus datus un tiku pie apstiprināšanas, bet pēkšņi sistēma izmet mani laukā. Nu ko es mēģinu citu sēriju, bet te neļauj pilnīgi nevienu iespēju no šīs sērijas. Vai tad tiešām sistēmā sēdēja supercilvēki ar mega ātro internetu. Man tā liekās, ka viņiem tur ir cilvēki, savā starpā, kas ātri to visu apiet un pēctam nummurus iztirgo pa milzu naudām. A nenozīmīgus nummurus atļauj nopirkt. Jo, lai uztaisītu šādus nummurus atsevišķi vajag 3600€. Taka es brīdinu cilvēkus par šo kantori, ka tur iet vaļā naudas mašinērija un negodīgums pret normāliem ļaudīm. Nejiešu jau ar viņiem tālāk strīdēties, jo šie stāsta visādus batonus ausīs.

02.01.2023

P PatiesiibasMeka 02.01.2023

Tas ir tikai sūda numurs…

D Dzidra Matute 02.01.2023

Nejiet vien runa par nummuru, bet smirdīgo sistēmu kur csdd pat neprot savest kārtībā. Kā var cilvēki no malas palaist automātisko botu sistēmu ar kura palīdzību par norunāto naudas summu var viegli dabūt kādu tu gribi. Dēļ šādiem sūdiem tiek grauta csdd reputāciju un uzticēšanās vispār šim kantorim. Tad labāk publiski neko tur nelikt tikai induvidāli csdd apkalpošanas centros. Tad vismaz cilvēkiem tiek dota iespēja kaut cik, kurš pirmais tas arī vinnē džekpotu. Par šito jau iepriekš bez tabu jau gāja stāsts, bet csdd lietas tā arī nerisina galvenais sagrāpt naudu un tas arī viss. Cerams, ka sapratāt domu.

R RunčaĶepa 03.01.2023

Var būt, kopā mazliet papriecāsimies par cilvēku, ka viņai nav būtiskāku problēmu, nekā "skaista" numurzīme "džipam"? ;-)

K Klāvs Dimants 02.01.2023

Speciāli gaidīt vairākus mēnešus lai tik mašīnai būtu smuks numurs 🤦

P Pavlenko 03.01.2023

CSDD strada cilveki, kas paši bloke skaosto numuru poe jaunās serijas. Sistema atstradata un zinama. Jo pec pieredzes zinu, ka numuri tiek tirgoti pa lielu naudu. Bet tas viss caur starpniekiem, tapec butu gruti ko pieradit. Bet fakts ir fakts.

Good Intentions 03.01.2023

Protmas katram savs, bet šo nesaprotu.

0 0203 03.01.2023

Nu ko varat cepties?🤦‍♂️ kamēr numurus netirgos izsolē tikmēr nekas nemainīsies, ašie zēni sen ir uztaisījuši programas un lieto optisko internetu, tas ko jūs izdarat 10 sekunžu laikā to programa izdara daudz ātrāk. Parastajam standarta cikvēkam tikai veiksme un apstākļu sakritība var palīdzēt.🤷‍♂️