www.sudzibas.lv CSDD Slikta apkalpošana, nav ieinteresēti palīdzēt klientiem atrisināt problēmas

CSDD - Slikta apkalpošana, nav ieinteresēti palīdzēt klientiem atrisināt problēmas

Atbraucu uz nummuru salīdzināšanu un reģistrāciju ar atmuitotu auto, kas sūtīts no ASV ar visiem ASV nummuriem. Nummurus salīdzināt neizdevās, dokumenti neesot derīgi un jautājumā par reģistrāciju pateica, ka pilnvara neesot pareizi noformēta. Aizbraucu uz csdd Rīgā, Bauskas ielā, nummuru salīdzināšana tika veikta momentā un reģistrācijā darbinieki visu uzzināja, noskaidroja un acīmredzot bija ieinteresēti sakārtot auto dokumentus un veikt reģistrāciju, kas arī notika. Jelgavā bija vienaldzīga attieksme, nevienam neinteresēja.

03.08.2020

R

M Mego izmeklētājs 03.08.2020

Pieļauju iespēju ka šoreiz jelgavas darbinieki nemācēja veikt šis darbibas seit vairāk sūdzība ir par nekompetenci un nevēlēšanos mācīties

R Ričards 04.08.2020

Gan gan, jebkurā gadijumā viņi nedomā par klientiem, vieglāk pateikt, ka nav iespējams, kas bija meli