www.sudzibas.lv CSDD Salauž pēdējo.

CSDD - Salauž pēdējo.

Nebrauciet uz Jūrmalas tehnisko apskati, salauzīs uz stenda. Divu novērsto bojājumu vietā, uzrakstīja 8 mistiskus bojājumus kuri neatbilst satiksmes drošībai, sākot ar sīkām paneļa lampiņām, divi šipi palika riteņos(sīkums), mazliet nobrāzts, pat redzēt nevar priekšējais lukturis un vēl dažādi sīkumi protams ar Nr 2.Kas man tagad maksās par remontu, pie kā lai iet, un kā lai pierāda?

V

R rokoxxxx 05.03.2014

Dzivoju Jurmala bet tehnisko apskati sen eju Riga jo Jurmala ta piekasas katram sikumam kad pilnigi riebas skatities! Laikam gaida kad kadu naudinu kabata ieslidinas !

I inaab 13.12.2016

Sodien bija ta lielā diena kartoju eksāmenu,gribas padalīties.
Cik jauki butu ja mes macetu but laipnāki,kamer neuzprasiju ka sauc puisi kas penem eksāmenu,to nedzirdēju,
un tās dzelzs sejinas un sausās runas ,kalausieties ko Jums saka,no ta vien aizmirsti ka darboties, laikam CSDD darbiniekiem apmacibas noteik ka jauzvedas ar klientu,
Neko nesaku ja ir slikti tad ta ir,
Bet gribas lai blakus sež civēks neviss ienaidnieks.