www.sudzibas.lv CSDD Pat nezinu kā to nosaukt

CSDD - Pat nezinu kā to nosaukt

Aizbraucu iziet automobilim tehnisko apskati, nekā īpaša, nozīmē auto defektus un iedod slimības lapu. Veicot atkārtotu tehnisko apskati atklājās, ka ir palicis defekts - eļļas noplūde no motora (transmisijas) , pēc kā man saka - "paskaties uz eļļas karteri, rekur eļļa, noslauki karteri un ej vēlreiz". Tieku galā ar karteri, viss sauss un komfortabls. Atkal maksāju naudu un gaidu 2,5h rindā, pienāk mana kārta un hrenakš - atver kapotu noņem plastmasu un baksta ka vot rekur vēl pilīte, būtu noslaucījis, būtu izgājis.
Darbinieka vārdu neminēšu, nav vajadzība.

Vi vitols 07.10.2019

Pirms tehniskās apskates ir auto īpaši jāsagatavo, lai šitas kāsēju kantoris, nevarētu no jums papildus ne centa dabūt.

2litriBocmanis 10.10.2019

Taisnība.

Tu Turkey901 07.10.2019

Regulāri automašīna jāuztur labā tehniskā stāvoklī nevis uz tehnisko apskati jāmagā dzinējs, jāskalo izplūdes sistēma, jādzēš kļūdu lampiņas panelī, utt.
Ja nevar automašīnu uzturēt labā/ apkārtējiem drošā teh. stāvoklī, tad auto ir jātirgo nost un jābrauc ar krietni jaunāku un drošāku sabiedrisko transportu!

Andris_T 08.10.2019

Tieši tā.
6 gadus ar vienu auto, izeju skati ar pirmo, bez kasjakiem.

Al Alien88 08.10.2019

Autiņu ir jāuztur kārtībā diendienā, nevis tikai uz skati. Un to var ļoti labu redzēt - autiņu kopj, jeb labo tikai uz skati... Ja otrais variants, tad loģiski ka jās pa katru sīkumu, no sērijas ja reiz taisi, nu tad sataisi visu!
Pašam ir 3 lietoti auto ar vecumu 10g un vairāk, un visi iziet skati pa nullēm nu jau pēdējos 5g.

2litriBocmanis 10.10.2019

Dīvāna speciālists ierunājās, saprastu par automašīnām kaut nedaudz tā nedirstos. A tā samaksā kaut kādam alkašam lai saskrūvē tavu miskasti un ar grubuli pārpūš makrofless sliekšņiem.