www.sudzibas.lv CSDD Neparzin savu darbu

CSDD - Neparzin savu darbu

Iedomajaties auto noripojis mersedes ruupniicaa vaacijaa no konvejera (visas detalas jaunas) liidz latvijai nonaacis uz autoevakuatora, tagad viens pajolins tehn apskatee saka, ka man ir sis tas no ritosaas jaamaina, es tuuliit pasaucu mainas vecaako un izraadiijaas, ka nekas nav jaamaina.

U

J JānisVīksna 18.07.2011

Skopulis!! Viņiem arī ir jāpelna un ģimenes jāapgādā!!

Z Zinātājs 18.07.2011

Dauņu karaļvalstī par precēm un pakalpojumiem ir jāmaksā divreiz, vai pat trīsreiz.

A Andris 18.07.2011

Gribējās kādu sabūrzītu 10nieciņu nokāst par cik brauc ar galīgi jaunu MB ta jau naudiņai vajadzētu būt un nebūs žēl tik bagātam tautietim šķirties no nieka čirika. TĀDI VIŅI IR TAJĀ CSDD

G GE 31.07.2011

saaksim ar to ka ne visas tehniskaas apskates stacijas ir csdd otra lieta ja tas dzekinjs iespeejams jaunais inspekorinjs negrib uz uz kaut ko norauties vai nu ir paarspiilets idinjs kas draaz pa visiem siikumiem cits jautaajumns, tresaa lieta inspektori uz neizlaito auto skaitu sev algas NEPELNA kabataas aiziet vadiibai.