www.sudzibas.lv CSDD Nelīkumīgi

CSDD - Nelīkumīgi

Par tehnisko apskati samaksāju apmēram 20 Ls, ar pirmo reizi neizdevās iziet, nācu otru reizi pie kases, kā zināms, otru reizi jāmāksā par iziešanu 50 % mazāk, bet man saka, ka jāmaksā 20 ls, 'dzinējs netika pārbaudīts, jo neizdevās izmērīt eļļas līmeni. (dīzelis)

Cienījamie CSDD darbinieki un valdība, tas ir līkumīgi ?

G GE 09.03.2009

Jaa protams ja esi nokaveejis meenesi tad arii buus jaamaksaa tie 20Ls

D Dmitrijs Lavrenovs 09.03.2009

Tehniskā apskate bija līdz 27.03.2009, es izeju 3 martā 2009 gadā. Viīem būtu jāņem par otru reizi kādus 10 Ls, bet pateica, ka man jāmaksā 20 Ls par otru reizi.

M mansgan 09.03.2009

Tak no Tevis neko saprast nevar. Ja sūdzies, tad kārtīgi un detalizēti

E Eriks 20.03.2009

Csdd tatas pipeles straadaa ka nahuj gribas pasuutiit par to ta! jauni pipluki pasi neko no masiinaam nesapriot, tik stāsta ka pasam iipasumaa MK2 golfs un baigais varonis esot! dusmas taadas ka iekraut gribejas, jo izgaza, ka kreisais lukturs biki nu 3 cm par augstu! Nahuj to Csdd un visus tam lidzigos dienestus Riigaa!

M maris 20.03.2009

tehniskajaa apskatee straadaa pipeles deel vienas lampinas, kas nedeg liek braukt otreiz, gribeejaas peec darba vinam pa dullo iedot.Un tie darbinieki dazi ir lohi pashaa csdd nav pietiekami izgliitoti.Tev nevajdzeeja maksaat tos 20ls vajdzeeja iet pie vadiibas, bet ja jau samaksaaji, tad principa peec iesniedz suudziibu un dabuusi savus 10ls atpakal

U Uģis riktigais 06.04.2009

Es jau 4 reizes esmu gājis apskatu un katru reizi raksta iekšā visādus citus sūdus.Piemeram, pamatpārbaudē netika ierakstits "2", ka jaremontē stūres brivgājies, bet atkartota pārbaudē man ielika "2", jo tas krustiņs esot sadilis.Tas notika Rīgā.Tālāk sataisu krustinu uc lietas, kas bija pierakstītas.Atkal paredzēta pamatpārbaude, to provēju darīt jau Dobelē.Tur iedomājās, ka pēc pāris nedeļam čupa esot sailentbukses, kas uz plauktiem nak.Biju pie meistara, lai pasūtītu, kādas vajag. Šis sparda pa riteni ka traks, bet ritenis neļurkājas ka tas esot pie beigtām buksēm.Trakākais tas, ka våirāk nedod to mēnesi, atkal skatīsies visu pa jaunu un kaut ko citu piezīmēs. Vispār stulbi, ka nav vairs tās kādreizejas lapas, kas bija ar konkrētiem punktiem, ko pārbauda. tagad uz baltas lapas var uzdrukāt jebko. Tie experti Dobelē sāka skatīties pat kā manam autiņam radiators pieskruvets, vai nav gadijumā pa vaļīgu, tad vēl stikla skalotaja bundulis, kas tur pie radiatora tāpat aizbāzts garām...it ka tas ietekmētu manu braukšanu.Es pat nerstādos priekšā kā var iziet apskati nākamreiz uz pirmo, ja visādus sūdus raksta, bet nedod laiku, lai tos sataisītu:(((

U Uģis riktigais 06.04.2009

p.s. vai tad beisbolla nūjas vairs nav Latvijā nopērkamas?

E Elvira 28.05.2009

Uzhasno chto tvoritsa na etom tehnicheskom osmotre, rabotajut ljudi kotorie nichego neponimajut v mashinah i neznajut chto smotretj, pishut kazhdij raz raznoe i nepojmi chto, za chto plotjatsa takie denjgi, sama lichno uzhe 7 raz neproshla tehosmotr za tri mesjaca iz za takih vot rabotnikov.

G GE 02.11.2009

Uģi šitos laimes meklētājuskas braukā pa visas Latvijas apskates stacijām, meklē kur varēs iziet apskati drāž uz nebēdu, jo viņiem arī ir tāda lieta kā a/m datu ievades bloķēšana ko dara lielie priekšnieki un ja kaut kas nav labākajā gadijumā paskaidrojums, sliktākajā lidojums no darba+ vēl var uzKNABt Knab