www.sudzibas.lv CSDD Neiedod iespēju pašai izbraukt, spiež bremzes

CSDD inspektor - Neiedod iespēju pašai izbraukt, spiež bremzes

Заехали на площадку для фигур, не на ту что обычно, а на другую. Там стояло два человека. Я хотела проехать мимо конусов и я уверенна что я бы проехала но он не дал возможности и нажал на тормоз. После этого у меня была с ним дискуссия, на что я сказала давайте покажу, что я бы проехала. На что он мне ответил нет, экзамен закончен

20.03.2019

O

G Gints13 20.03.2019

Несовсем понятна ситуация. Вы проехали момо конусов или момо людей?))) На самом деле в 99,9% случаев инспектор прав и ему нет никакого смысла Вас валить. На всё есть причины, которые начинаещиму водителю не всегда понятны с первого взгляда.

C Celiniece 20.03.2019

Iespējams potenciālā braucēja gandrīz no kājām nonesa tos cilvēkus, vai tik štrami ienesās “konusu laukumā”, neskatoties ne pa labi, ne kreisi-ka inspektoram atlika vien ievilkt elpu...

O Oksana123 20.03.2019

To ko jūs rakstāt nemaz nav tā bijis

RAMONA👀 20.03.2019

Nu nez. Izklausās, ka pašai kkas samisējies un vaino inspektoru.

L Lapochka 21.03.2019

Так бывает, когда ездить не умеешь!
CSDD инспекторы-лучшие ❤

W wsergdvsc 21.03.2019

Vienmēr ir iespēja apstrīdēt eksāmena rezultātus, viena mēneša laikā, iesniedzot pieteikumu CSDD. Pēc tam var arī ar savu instruktoru kopā apskatīt video ierakstu. Viss tiek filmēts un neko izgāzt nevar. Ja tiešām ir šaubas, iesaku tā izdarīt.

L Lapochka 26.03.2019

а может лучше нужно ездить научиться ? Как Вы считаете, у человека все получится если "все кругом виноваты ?" -это, молодой человек, позиция слабой личности. Можно конечно 100 раз смотреть видео, где будущий водитель насовершал кучу ошибок. Но какой в этом толк ?

K kriksis 49 22.03.2019

Ha, ha ! Man liekas, ka mums tajā dienā viens un tas pats trāpījies bremžu spiedējs un stūres raustītājs. tikai man figūras nebija, man braucot satiksmē. tikai nesaprotu vienu, kāpēc inspektoriem nav vārds un uzvārds redzamā vietā , arī protokolā nav.

RAMONA👀 22.03.2019

Ja reiz inspektoram jábremzē, tad atliek tik cerēt, ka autovadītāja apliecību nedabūjât. Abi/-as vienâ dienā!

K kriksis 49 23.03.2019

Paldies par uzmanības izrādīšanu, bet apskatot Jūsu profilu, var redzēt, ka esat plaša profila speciālists dažādās jomās, ne tikai autovadītāju tiesību iegūšanā. Man, ikdienā redzot, kā pa ielām pārvietojas liela daļa tiesības ieguvušie, ir sajūta, ka tās nopirktas stacijas tunelī. Un ar stūri rokās, cik man zināms, neviens nav piedzimis.

T Tutusyakukusja 25.03.2019

Это фиаско, братан!

O Oksana123 26.03.2019

Вы все тут такие эксперты я смотрю. Ситуаций не знаете и судите. Вам наверное заняться нечем,как сидеть тут и комментировать.

L LielsAnuss 30.05.2019

Если считаете, что инструктор неправ - пишите аппеляцию. Все экзамены записаны на видео и вам всё красиво расскажут и покажут. Если выяснится, что инструктор неправ - вернут деньги или пригласят на повторный экзамен.
Какой смысл тут кудахтать?