www.sudzibas.lv CSDD Neētiska Atteiksme

CSDD inspektor - Neētiska Atteiksme

Bija eksāmens ar instruktoru ar vārdu Livars Secis. Sūdzos par neprofesionālo attieksmi un flirtu, manuprāt neētiskiem un nepiestāvošiem piedāvājumiem. Pret apprecētas sievietes ar gredzenu. Tas mani neapmierina, un izveidoja daudz problēmas ģimene, pēc pastāstīšanas. Nemiet vēra un nebaidāties sūdzēties pie inspektora galvena menedžera. Pēc sūdzēšanas pie menedžera viņš apstiprināja ka bija parīs momenti kur inspektors Ivars Secis uzvēdījas "neprofesionāli" un pēc mana pieprasījuma tas inspektors vairs nevarēja vairs kārtot manu eksāmenu. Nemiet vēra. Paldies.

T tomzik 07.06.2016

Vai šis ir tas inspektors? https://www.facebook.com/ivars.secis

N NadjaT 08.06.2016

Ммм..., ну не знаю. Я тоже недавно сдавала экзамен у Ивара. Не могу
сказать ничего плохого об этом инспекторе. Я тоже женщина, и тоже
замужем. Привлекательная, мужикам нравлюсь. Весь экзамен Ивар вел
себя корректно, вежливо. Да, шутил. Но все — в рамках приличия. Вот
подумайте: если человек, от которого ВАМ что-то нужно, ведет себя
доброжелательно и мягко — может, он этим хочет вам помочь? Чтобы вы не
парились, не грузились, не нервничали. В машине CSDD ведется видеозапись: ну кто в наше время будет сознательно подставляться и портить себе отношения на работе???Если уж инспектор и потерял голову от страсти :))), то все ширли-мырли можно совершить по окончании экзамена, а не под прицелом камеры. Доброжелательное отношение и юмор Ивара помогли мне расслабиться и быстро вернуть уверенность за рулем. ВСЕ перед экзаменом нервничают! Поэтому очень жаль, что люди пишут такие
комменты (по причине либо непонимания, а может — мести?), т.к. другие —
те, кто придут сдавать экзамен потом — уже могут получить себе в
инспекторы молчаливого «робота». Оно вам надо? Судя по другим отзывам,
никому этого не хочется. Хочется — чтобы тебя поддерживали, понимали.
Резюме: люди, будьте человечнее: уважайте друг друга и жить будет
гораздо легче!

B Balu 09.06.2016

Njā...fascinē cilvēki...izgāž eksāmenu un meklē vainīgos :D Ir labs teiciens "plohomu tancoru i jajca meshajut". Ieteiktu iemācīties kārtīgi un neapdraudot citu drošību vadīt automašīnu nevis nodarboties ar rakstīšanu
te.
P.s. kā arī nebūtu slikti iemācīties sakarīgi formulēt savas domas, jo pašlaik sajūta, ka ir pārtulkots ar google palīdzību.

Pacco_al 11.06.2016

Tur taču kameru pilns auto - lai vēl pasaka ka viņu tur izvaroja. Mūsu cilvēku domāšana vēl tomēr ir kā postpadomju primātiem, jo ja kāds pieklājības pēc pasaka "es varētu piekrist jūsu viedoklim" tas nebūt nenozīmē, ka jums ir taisnība un ka tiešām, kāds gatavojas piekrist jūsu spriedelējumiem, tā vienkārši ir lietišķā pieklājība, lai nepateiktu tiešā tekstā - tu ko, stulba esi! (piemēram).

L lena 08.09.2016

для не особо понятливых. с особыми комментариями. как я уже сказала, что менеджер всех инспекторов подтвердил некорректность и непрофессиональность со стороны этого работника на данном экзамене, после просмотра видео и аудио записи с экзамена. Менеджер извинился передо мной и сделал так что бы с этим сотрудником экзамен я не пересдавала. мне все равно что тогда не сдала, после, экзамен был удачным, не об этом речь! .
статья о том что бы никто не боялся обращаться к менеджерам, если кому то кажется непрофессиональность поведения работников данного учреждения. удачи.

B belaja4eremuha 22.11.2016

Сама сдавала экзамен у Ивара,очень адекватно оценивает.специально не заваливает.Наоборот хочет помочь ученикам.Разговаривает и поддерживает.
Я Полностью согласна с Nadja.

J Jūlija Stefanoviča 14.09.2017

arī liku (un noliku) eksāmenu pie ivara. manuprāt, dažs labs jauc koķetēšanu ar draudzīgu attieksmi. ivars palīdz nomierināties un pārliecinoši vadīt auto, par ko viņam liels paldies.

R RitaSolo 14.09.2017

Симпатяга этот инспектор!:)