www.sudzibas.lv CSDD Eksaminētāju patvaļa un naudas kāšana

CSDD - Eksaminētāju patvaļa un naudas kāšana

Jau 8 reizes nesanāk nokārtot vadīšanu b kategorijas no aprīļa. Jāpiebilst, ka skolas eksāmenu un figūras noliku uz urāā ar pirmo reizi ar bmw (kaut mācījos braukt ar vw) . Pati piekritu un apzinos savas kļūdas 3 eksāmenos. Turklāt katrs instruktors uzskata, ka vienā un tajā pašā situācijā jārīkojas citādāk. CSDD ir vistīrākā naudas kāšanas mašīna, 33 eur sagrabināt arī nav joka lieta (vecāki Nepalīdz, ja nu kas) . Ar savu instruktoru braukāju un viņš neko nesaprot - nobraucu ideāli, viņam nekādu aizrādījumu nav, ar drauga mašīnu arī viss ok. Bet kā eksāmens tā kasās pie visa un tie komentāri! Pilnīgi visiem ir jānokomentē - o, redz kur bija labs caurums lai iekļautos plūsmā! Nu bļā, ja jau veči ir tādi šumaheri, lai sitās nost. Kamēr esmu pie stūres, es atbildu par abu drošību! Ja es uzskatu, ka mani nelaiž, tad es gaidu nevis par visām varītēm riskēju ietriekties kādam sānos,

Kronis visam bija 2 eksāmeni Rīgā: 1) ietrāpījos braukt, kad bija pērkons ar lietu, tā ka spoguļos dēļ lietus sienas neko nevar redzēt. Mūkusalas brauktuve applūdusi, zīme stāv 70 km/h, bet to fiziski nevar izpildīt, jo sākas akvaplanešana. Taču mani aizmugurē viens privātais panāca (lidoja tā, ka ūdens šaltis uz visām pusēm) un instruktors ierēca - viss, nedevi viņam ceļu, viņš tevi panāca!

2) trāpījās braukt ar audi, viss bija ok līdz mirklim, kad iestrēgu sastrēgumā šaurā Tiltiņā kaut kur Āgenskalnā. Ok, klasiskā estakāde, bet noslāpu 2x, ar 3. Reizi piešāvos ka šim audikam vajag tā fiksāk pa gāzi iedot lai izkustās. Bet man neieskaitīja. Pateica, ka drīkst noslāpt tikai 1 reizi! Blā, kur tas rakstīts? Eksāmenu csdd vērtēšanas vadlīnījās nav teikts, ka nedrīkst noslāpt. Tātad var kaut 10 reizes un ir ok. Nedrīkst tikai nekontrolēti ripot atpakaļ, kas man nebija. Tā ir patvaļa, viņiem vadlīnijās teikts, ka jāvērtē pēc kopējā braukšanas stila, bet mani novērtē tikai pēc "vienas kļūdas". Tas pats Daugavpilī.

19.08.2021

A

G Gulbenietis 19.08.2021

Ja divas reizes Rīgā nenoliki, tad 6 nenoliki mazpilsētās :D. Kas tur traucēja? Burkā kundzes velosipēdists? Ar instruktoru izbraukt ielas, kurās esi braukusi 500 reizes, nav jēgas.

ē ērglis99 19.08.2021

Pirmkārt CSDD eksāmens nav rādītājs dzīve, jo liekot uz smago mašīnu eksāmenus vispār ir fuflo. :D Kā arī tas nav rādītājs kā noliek ar pirmo reizi vai sesto, jo iegūta prakse ir tikai braucot visu laiku un regulāri sevi pierādot. It īpaši Covid - 19 laika peļņa ir kritusies, tad viņi sāk iegāzt kursantus, lai pelnītu naudu. Tāpat ar tehnisko, kur par mazu slieksni caurumu neizlaiž apskati, bet mašīnu ar caurumainu grīdu un sliekšņiem izlaiž. Kur loģika? Tāpec CSDD jāuzskata par peļņas avotu.

G Gulbenietis 20.08.2021

Pieckārt, 8 reizes nenolikt ir jāmāk :D

A Anita Ruža 20.08.2021

Vispār bija otrādi - 2x Daugavpilī (nav nekāda mazpilsēta ja nu kas)

V vitols 19.08.2021

Ja tev kāja trīc un tu slāpsti iedzer balto pūķi kaut 50 grammus pirms eksāmena stabilitātei.

Joe Rogans👽 19.08.2021

Nokārtoju ar pirmo reizi💪. Varbūt ar 9 reizi tev paveiksies😂

I IRKOTEIKT1 20.08.2021

Es vel piekristu par pirmo reizi... tad reāli gāž iekšā nobraucu divreiz labāk kā otrajā reize bet ieskaiīja stūlbas kļūdas kā piemram -man LIKĀS ka aizmugurējā mašīna piebremzēja kad tu pārkārtojies- nu reālas stūlbības runāja.
Otro reiz gāju likt nobraucu sliktāk bet ieskaitīja un pat kā labu braucienu ar tikai 1 pietiekamu vērtējumu. tiesības noliku

Varbūt pamaini instruktoru lai parliecinātos ka pirmais nerunā muļķības

G Gii 20.08.2021

Ļoti labi, ka bremzēm un neprašām neļauj tikt pie vadīšanas apliecības. Tādas sēnes un tūļas, kas domā, ka visi apkārtējie ir Šumaheri, tikai izraisa avārijas situācijas, velkas pa 2.joslu un neredz kas apkārt notiek. Paldies instruktoram! Meitenīt, pamācies vēl, kāmēr iekļauseies plūsmā!

G Gulbenietis 20.08.2021

Viņa neapdraud citus, tikai tad, kad sēž mājās. 8 reizes :D