www.sudzibas.lv CSDD Datu atjaunošana

CSDD - Datu atjaunošana

Mainot deklarēto dzīvesvietu, pēc Csdd noteikumiem ir jāmaina arī automašīnas tehniskā pase, lai sodu kvītis nonāktu uz īpašnieka/turētāja deklarēto dzīves vietu. Maksas pakalpojums, kas nav draudzīgs un nesaprotams lietotājam. Nepieciešams datus atjaunot, sinhronizējot reģistrus ar Csdd un Pmlp.

10.01.2023

S Stenlijs 10.01.2023

Pārbaudiet, kas ielikts šeit - https://e.csdd.lv/profile/

"Piekrītu, ka CSDD nosūtīs man informāciju elektroniski, neizmantojot drošu elektronisko parakstu, uz manu e-pasta adresi, kas reģistrēta CSDD elektroniskajā e-pakalpojumu sistēmā. Uz manu deklarēto dzīvesvietu netiks sūtīti trešo personu paziņojumi (informācija) attiecībā uz man piederošiem transportlīdzekļiem (piem. autostāvvietu apsaimniekotāju paziņojumi, transportlīdzekļu izgatavotāju atsaukumi u.tml.)."

Šis punkts ir nelikumīga datu apstrāde, jo autostāvvietu apsaimniekotāju krāpnieciskās vēstules nav nekādā saistībā ar piederošiem t-līdz, bet gan civiltiesiski strīdi, ko izšķir tiesa nevis CSDD.
Autostāvvietu sodi ir līgumsodi nevis sodu kvītis.