www.sudzibas.lv CSDD Datu atjaunošana

CSDD - Datu atjaunošana

Mainot deklarēto dzīvesvietu, pēc Csdd noteikumiem ir jāmaina arī automašīnas tehniskā pase, lai sodu kvītis nonāktu uz īpašnieka/turētāja deklarēto dzīves vietu. Maksas pakalpojums, kas nav draudzīgs un nesaprotams lietotājam. Nepieciešams datus atjaunot, sinhronizējot reģistrus ar Csdd un Pmlp.

10.01.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (1)

S Stenlijs 10.01.2023

Pārbaudiet, kas ielikts šeit - https://e.csdd.lv/profile/

"Piekrītu, ka CSDD nosūtīs man informāciju elektroniski, neizmantojot drošu elektronisko parakstu, uz manu e-pasta adresi, kas reģistrēta CSDD elektroniskajā e-pakalpojumu sistēmā. Uz manu deklarēto dzīvesvietu netiks sūtīti trešo personu paziņojumi (informācija) attiecībā uz man piederošiem transportlīdzekļiem (piem. autostāvvietu apsaimniekotāju paziņojumi, transportlīdzekļu izgatavotāju atsaukumi u.tml.)."

Šis punkts ir nelikumīga datu apstrāde, jo autostāvvietu apsaimniekotāju krāpnieciskās vēstules nav nekādā saistībā ar piederošiem t-līdz, bet gan civiltiesiski strīdi, ko izšķir tiesa nevis CSDD.
Autostāvvietu sodi ir līgumsodi nevis sodu kvītis.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes