www.sudzibas.lv CSDD Darba intervija

CSDD - Darba intervija

Intervētāja būt ieradusies kaut sagatavojusies, sagatavojusi kādus testu vai ko tamlīdzīgu. A nē viņiem pat neinteresē apliecinoši dokumenti kas ieradies (diploms, atestāts vai notariāla kopija), kārtējais budžeta papildinājums - mūsu valstī ar to nodarbojas vai katrs uzņēmums,kur jau iepriekš izvēlēts kandidāts un vai vispār ir bijis vajadzīgs, kas to lai zina - fiktīvas pārrunas.
Intervētāja par valsts iestādi atstāja negatīvu ietekmi. Tēlo no sevis "smalkā galda urbinātāju" par viņu neviena gudrāka nav dzimtās valodas pārzinātāju.

J

Pacco_al 09.11.2017

Nēesmu bijis nevienā darba intervijā, kur diplomu pētitu un skatītos, kāda atzīme bija kurā priekšmetā...

G Gochaaa 15.01.2019

es domaju ka nevienam nepiss tavs diploms pa lielam galvenais ir rubit fishku diplomu manuprat nav loti gruti arī nopirkt

G Gi Kv 15.01.2019

Lai tur strādātu augstu intelektu nevajag, reģistrējot mašīnu prasa uz "jūsu vārda", smilšu kastes līmenis :D

M Matīss Strautiņš 21.03.2019

Nevienam neinteresē diploms ja pa dzīvei lose to uzreiz pateiks, zubre kkada domā ka atzīmes galvenās, pieeaudz skolā iet nevis lai zinātu vielu, bet lai to visu klausoties tev atnāk poņa un māki labāk pieņemt lēmumus