www.sudzibas.lv CSDD CSDD braukšanas eksāmens

CSDD - CSDD braukšanas eksāmens

Pēc sūdzības iesniegšanas mani laipni pabrīdināja, kamēr komisija neizskatīs sūdzību (30 dienu laikā) nebūs iespējams iestāties atkārtoti Rindā, kas jau tā ir apmēram 30 dienas, tādā veidā liedzot cilvēkiem nokārtot iecerētās tiesības! Mazliet cūcība. Pirms šādas situācijas biju pārliecināts, ka Csdd ir normāla organizācija, kas klusi tirgo skaistās auto nr. Zīmes gan virs gan zem Letes, bet tādu sviestu, kas notiek braukšanas eksāmenā negaidīju. Pēc Csdd saprašanas ja auto uzsākot braukt noslāpst velkot ar mazlitrāžas spaini divasu piekabi, tas tiek pielīdzināts neieskaitītam eksāmenam! Es atvainojos tie instruktori ir kaut reizi dzīvē iznomājuši automašīnu un no pirmajiem metriem jau perfekti pārvalda auto iespējas? Pie kam jauniem auto ir laba skaņas izolācija un motora "ģībienu" reāli nevar dzirdet. Un eksāmena vērtējuma tabula ir ordeni vērta, nav norāde uz konkrētu pārkāpumu, bet izplūdušas vērtējamās frāzes nerunājot par to, kāds tad ir pārkāpuma smagums, cik lielā mērā tas var ietekmēt satiksmes drošību. Instruktors pats dieva vieta pienem lēmumu kādu sodu piemērot pie vienādām situācijām, varu derēt ir vienādām situācijām dažāds vērtējums, man nepaveicas (spainis noslāpa.
Vēlu veiksmi visiem eksāmena licējiem!
P. S. Csdd ja tik pārliecināta savos morālajos principos, būtu vērtīgi pašiem braucējiem izdalīt eksāmena video ierakstus, jo tad varētu labāk izanalizēt pieļautās, vai tomēr subjektīvi izgudrotās kļūdas un to ietekmi uz satiksmes drošību!

11.08.2020

B

V vitols 11.08.2020

Tiem kas sūdzās un runā pretī, tiek ievilkti ķeksīši un nākamreiz viņi tiek ņemti pa pilnu programmu!

B berzinsjan 12.08.2020

Lai ņem cik uziet, zame apaļa, nezin kā vel var sagadīties dzīvē! Netādi vien sūdi dzīvē notiek, bet cakarēt sevi nevienam neļaušu.

W waka 11.08.2020

Vai tik nebūsiet noslāpis krustojumā, piemēram traucējot kustību pa galveno ceļu braucošajiem?
Nu tad ir āmen, jā

Bet vispār, iesaku visiem neko nelikt rīgā, lai taupītu nervus un naudu :)

B berzinsjan 12.08.2020

nebūt nē, parasti uzsākot braukt, līdzīgi kā tie jaunie auto kas noslāpst paši krustojumā, ceru dabūt ierakstu, labprāt padalīšos noslāpa vienu reizi, pieļauju, kad ārpus auto neviens pat nepamanija!

A AiK 12.08.2020

Kāda tam nozīme ar ko tu brauc,ja esi profs pie stūres tad nav svarīgi kāds auto,pamēģināji saprati un aidāāāāāā,bet LUņiem luņu problemas un briesmas citiem uz ceļa! Paldies ka lika mācīties un likt atkal

W waka 12.08.2020

Galvenais, ka pats biji profs ejot autoskolā

Nu bet protams tu esi profs no pirmās dienas pie stūres, it īpaši kad švāģers sēž vietējā direkcijā, aha :)