www.sudzibas.lv CSDD Brauksanas eksamens!!!

CSDD - Brauksanas eksamens!!!

Vakar gaju likt csdd eksamenu uz b kategoriju, bija liels stress ka jau visiem: d kas mani dikti izbrinija, bija tas, kamer es gaidiju savu nr inspektori apsprieda citu brauksanas prasmes iznirgajot cilvekus, bija ari frazes, brauc, ka aita" zvaigaja, pa visu telpu. Ziniet man taja bridi bija vel lielaks stres, iedomajoties, ka par mani ari iespejas nirgasies... Vai tiesam tas ir pienemami?

Eksamenu protams nenoliku, gaja uz beigam bet viena cilveciga kluda un viss... : (

Dainis 15.12.2017

Jūsu ''cilvēcīgās kļūdas'' var novest pie letāla iznākuma, protams, ka nav ētiski apspriest citus vēl jums dzirdot, bet ar pirmo reizi reti kurš noliek, viņi tā dara jo pirmo reizi ir kļūdas ko izdara stresa iespaidā, nākamreiz jūs jau tik ļoti nestresojat un esat spējīgi parādīt savu braukšanas prasmi.

L Laura 15.12.2017

Es par savu kludu neko nesaku,tas vispar nav apspriezams :D Es vairak par to,ka vini visuz iznirga ...

K KKaķis 15.12.2017

Aij, Laura, Tev labāk pie tiesībam netikt, ja jau Tu šādi reaģē uz to ko cilveki dara. Tev tak arī ir draudzenes. Ar tām Tu arī apsmej citus, ne. Cilvēcīgais faktors. :D :D

salidzinaji :D :D
Nopietnu iestadi ar manam draudzenem :D :D

K KKaķis 15.12.2017

Tad jūs esat traki nenopietnas. :D

veesaa007 15.12.2017

Interesē, kā tīri tehniski bija iespējama šī "apspriešanas jeb aprunāšanas" dzirdēšana? Jo klienti(exam licēji) un inspektori neuzturas vienā telpā. Inspektors iznāk no savas iekštelpas un uzreiz! kopā ar exam licēju dodas uz auto. KĀ?

L Laura 15.12.2017

Ka? Vienkarsi nakot NO eksamena divata,trijata tika apspriests viena aita utt... Ieejot telpa visi piegaja pie ekrana un saka zvaigat :) Un viss

Ta ari ir :D

Tiešām liela problēma cilvēkam.
Citējot Koko Šanele: "Man vienalga, ko jūs domājat par mani. Es par jums nedomāju vispār!" Kāpēc iespringt par sīkumiem un pašam savus nervus graut? Šajā situācijā pat savas iespējas uz tiesībām.

A AGr 16.12.2017

Cilvēkiem ar nestabilu psihi tiesības labāk nepiešķirt.

I Inga289 17.12.2017

Ja lāci var iemācīt slidot, tad gudrs - tiešām gudrs un talantīgs instruktors - iemācīs labi braukt jebkuru... Ja vēl par apmācību maksā naudu un arī par eksāmenu, tad nav ko ņirgāties. Cilvēki ir dažādi - dažam pielec ātrāk, citam vēlāk. Vēl - kā var vispār rasties tāda situācija, ka CSDD instruktori pazemo un apsmej? Cik man zināms - ar stūri rokā neviens nav piedzimis.