www.sudzibas.lv CSDD Slikts serviss

CSDD - Slikts serviss

1.09.23 tika veikta ikgadējā tehniskā apskate, darbinieks Artūrs Ostrovskis (5.vārti) mašīnu kratīja tik traki, ka gandrīz nokrita no pacēlāja. Dienu iepriekš mašīna bija servisā un pilnīgi viss bija sataisīts, darbinieks kratot mašīnu radīja brīvkustību balstiekārtas šarnīrā. Mašīnu kratīja tik traki jo bija jau pie kaut kā jāpiekasās, citādi viņiem nav ienākumu, neiesaku braukt uz 5.vārtiem, citādi var arī izbraukt bez vesalas mašīnas...

01.09.2023

J Joji1337 01.09.2023

MAN ARI ŠODIEN ŠARNIRUS SALAUZA UN BREMZES ARĪ!1! Viss bija kartība, braukāju ar sapuvušam bremžu caurulem, un apskates laika darbinieks tik stipri nospieda bremzes, ka tie neiztureja! Tiešam vajadzeja tik stipri spiest? Kad jau beigsies tas MONOPOLIJA?

S Skaidrotajs 26.02.2024

deļ tadien alniem ka tu nebeigsies nekad. jamak tačku sakartot. jo man negribas lai tads pim*is ka tu ar tadu atteiksmi vsp pa čeliem brauc... pateic paldies tas tavai miskastei bremžu trubas uz skatei parspietas, nevis uz ceļa, kad piemeram tavs radinieks izskrien uz ceļu priekša un sabremzet deļ trubam nesanaca

B BuildEmpire 02.09.2023

Pagrieza stūri līdz galam! Pacēla to ar pacēlājiem.Un sāka kratīt 2 minūtes ! Kad es izkāpu kustības sākumā, atskanēja klauvēšana

о Оклко 07.09.2023
Slikts serviss

Очереди просто,на тех осмотр весь день уходит. Это не нормально,деньги гребут ,а сервиса И качество услуги ниже плинтуса!

S Sudzibas.lv Admin 05.11.2023

B Bijušais kareivis 19.04.2024

Csdd stacijās valda bardaks un anarhija. Sākot ar kasēm un beidzot ar inspektoriem bez pieredzes tehniskās,īsāk sakot piedodiet par rupjību, cirvju bars. Saprotu autiņam jāatbilst tehniskajām prasībām, bet ir reizes kad gribās pārbaudīt vai inspektoram ar smadzenēm viss ir kārtībā.

B Bijušais kareivis 19.04.2024

Jelgavas Csdd