www.sudzibas.lv CSDD Radīti apstākļi lai eksāmens netiktu nokārtots

CSDD braukšanas eksāmena pieņēmējiem - Radīti apstākļi lai eksāmens netiktu nokārtots

Labdien! Vakar(14.09) mans dēls R kārtojas CSDD braukšanas eksāmenu Daugavpilī un nenokārtoja vienas kļūdas dēļ. (eksāmenu pieņēma insp. Vārda Dzintars) kļūda bija tā, ka ļoti ilgi parkojās no sāna. Pārkošanas bijās izvēlēta vieta, kur viņam vajadzēja noparkotie starp stāvošam a/m. Vienai a/m bija piekabe kura bija sagriezta un nebija stāvējusi līdzeni (pats to vietu apskatīju) , tas viņu samulsināja un rezultatāta aizņēma vairāk laika nekā vajadzēja. Par šo kļūdu eksāmenu nenokārtoja. Autoskolās māca parkoties starp reālajam a/m nevis miskastēm un kaut kādam sagrieztam piekabēm. Labi viņš nepieparkojās kā vajadzēja, bet šī klūda neradīja nekādu bīstamu situāciju vai avārijas stāvokli. Daudz bija dzirdēts par Csdd eksāmenu pieņēmējiem, ka viņi speciāli eksāmenus nepieņam no pirmajam reizēm un vajag kārtot vairākas reizes, lai papildinātu viņu budžetu, tagad pats to izjutu. Gribu brīdināt citus eksāmena licējus, neizvēlaties Daugavpilī ir citas vietas, kā Rēzekne, Jēkabpils u. C. Daugavpils ir korumpēta.

TasEsLV 15.09.2022

Vienmēr parkošanās ir bijusi obligāta un eksāmena elements kas noteikti ir jāmāk vai arī eksāmenu nevar nolikt. Kā tieši piekabe ir vainīga? ja ir vieta kur var noparkoties, tad ir jāmāk noparkoties, vai Jūsuprāt uz ielas ir jāatrodas autovadītājiem kas nemācēs noparkoties un ilgi muļlāsies, ja mašīnas nestāvēs kā viņš vēlas? Ir jāmāk braukt nevis jāiekaļ cik ilgi jāgriež stūre, cik ilgi braukt uz atpakaļu utt. Aizbrauks uz Rīgu un kavēs satiksmi Ģertrūdes ielā jo mašīnas nestāv kā vajag?

S Scorps 15.09.2022

Labi, Lai ir kā Jūs sakāt, bet ja Daugavpilī var nodot eksamenu samaksājot insp.pa tiešo, ko man daudzi pazīstamie bija ieteikuši, tad viss būtu okei. Man tāds varianta nav pieņemams, bet ir cilvēki kuru to ir laikam darījuši.Paskaties ielās kā brauc jaunas dāmas, kā viņas parkojas u.tt. Rodas aizdomas, ka eksāmens ir nopikts.Ja vajadzēs braukt uz Rīgu ticiet man tiksim galā ļoti labi un droši.Jautajums ir par eksāmenu pieņēmējiem par viņu profesionalitāti

S Scorps 19.09.2022

Līdz Rīgai tālu esam Daugavpilī, ja vajadzēs noparkosimies labāk nekā tie Daugavpils insp. Ja visiem vienādi tad vienādi, bet ja kādu izlaiž, jo tas ir samaksājis konvertē, tad kā?

G Gulbenietis 15.09.2022

Tā vietā, lai CSDD, būtu ar dēlu aizbraucis uz konkrēto vietu, cik saprotu piekabe vēl tur bija, un būtu 150000 reižu viņam licis noparkoties. Citādi nākamreiz koks būs vainīgs.

S Suitfree 16.09.2022

to parkosanu izdomaja lai tik vairak naudasizkrapt no tiem kas grib sanemt tiesibas, jo ir cilveki kas 20 gadu brauka un nekad neparkojas paralleli jo baidas ko ar tiem tagad darit? sanak ka viniem aatnem tiesibas

S Scorps 19.09.2022

Pomidora kungs, Jūs ta aizstāvat eksāmena pieņēmējus. ka laikam esat kopā ar viņiem?