CSDD - Anarhija

Šodienas CSDD eksaminētāju galvenā problēma ir ka katrs instruktors vienu un to pašu eksāmena pagriezienu vērtē pēc konkrētās dienas garastāvokļa. Viens saka labi otrs definē kā kļūdu. Interesanti kā tieši izpatikt 5 dažādiem braukšanas instruktoriem? Un absurds ir arī tas ka eksāmens jākārto ar Auto pie kura stures sežos piro reizi. Kadreiz kartoja eksāmenu ar Auto pie kura stūres mācijos braukt. Šodien vis ir kļuvis par Biznesu un CSDD nav izņēmuns! Pars interesantākais ka tiesības uz B kategoriju ieguvu kad vēl bija tikai 10 jautājumi. Šodien lai nokartotu C kategoriju saprotu ka mana 15 gadu autovadītaja pieredze un Auto Skolas braukšanas kursi nevienam CSDD ipašniekam nepalidz uzbūvēt jaunu privatmāju. Līdz ar ko ar 3 vai 4 reizem var rēķinaties. Absurdi!

J

Komentāri (3)

Latviešu tautas 21.10.2016

Почти всё трудоспособное население покинуло Латвию. Остались только в основном алкаши и бомжи, старики и инвалиды. Ещё чиновники. Пенсии и жалования чиновникам платить надо? Надо! У Латвии многомилиардные долги, государство фактически банкрот. Благодаря Всемирному банку, МВФ и руководству ЕС и США. Откуда брать деньги? А просто увеличить тарифы и налоги. Вот и ищут чиновники от CSDD как увеличить прибыл: да просто заставлять пересдавать экзамены...

R Ritvars 23.10.2016

kads zvirbulis pačivinaja kas tiesi notiek CSDD rigas nodaļa par parejam nezinu, Rīga sistēma ir tāda ka diena ir janoliek apmeram 10 % eksameni brauksana. inspektoriem (examinatoriem) tiek pateikts ''gāz ka gribi bet jaizgāž visi parejie'' tu vari būt profesionalis tev atradis kur piesieties. pats uz to trapijos n-tos gadus atpakal jau. izbraucu bez kludam, tikai braucot uz csdd stajoties pie luksafora stoplinijas bija bedrīte. apmeram kulaka lieluma. ar izspiestām bremzēm taja iebraucu jo luksafora dega sarkanajs un bija jaapstajas. un kas notika talak? tas pajoliņš eksaminators nospiež bremzu pedali un eksamens ir izgazts iemesls? ar izspiestām bremzem iebraucu bedrīte un ta esot avarijas situacijas radisana jo es redz vareju nolauzt auto prieksejo riteni. ta ka pats uz savas adas esmu izjutis to ka vari braukt vienalga cik labii tu gribi ta pa pat ja nebusi tajos 10% kam janoliek tu nenoliksi. tas attiecas uz jebkuru kategoriju.

Latviešu tautas 24.10.2016

Я выше об этом писал. Сколько стоит пересдача экзамена по вождению? Вот и считайте что 9 их 10 сдают по три раза. Выручка для госбюджета не маленькая...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes