Credo Autoskola

MAN, lūdzu, atsauksmes par autoskolām: Mustangs; Vanags; Gross; Credo. pastāstiet kur jūs likāt tiesības. par skolām kko. kurā apmāca tā ka pa pirmo var nolikt CSDD teoriju un braukšanu (jo īpaši braukšanu!!!). PALDIES! kurās skolās ir tīrākas telpas un jaunākas automašīnas?! /no savas pieredzes, no draugu stāstītā. ja strādājiet kādā no šīm skolām: ideāli! sakiet visu kā ir./

Z zaza 21.05.2009

Piekrītu gitai, mani ari macija Lagzdins un kaut tiesibas jau ir divus gadus, vel joprojam neko no ta neesmu aizmirsis. :)

S Sig. 14.05.2010

CREDO instruktors Arvīds (Toyota Corolla) man, meitenei, kura NEKAD nebija sēdusies pie auto stūres, iemācīja braukt ļoti labi - eksāmenu CSDD noliku ar pirmo reizi un bez kļūdām. Viņš arī lasa teoriju - skaidri un saprotami - gan latviešu, gan krievu valodā. Iesaku!

P.S. Viņam klientes lielā vairākumā ir meitenes - viņš tiešām zina, kā iemācīt pat blondīnei braukt =)

R raivo 15.05.2010

vienalga kada skola. instruktors TIKAI IVARS JURGELIS. Man bijis daudz instruktoru bet sis ir labakais.

B Baņkieris 15.05.2010

Ja neizrādīsies, ka Tev ir nauda, tad visās skolās būs OK, ja izrādīsi, ka Tev ir nauda, tad ieslēgsies naudas slaukšanas mašīna un skolas braukšanas eksāmenu kārtosi ļoti ilgi!

PAti jēlākā skola ir VANAGS! Viņiem laikam tur visiem bēniņos mazlietiņ sakāpis!

E elvis 16.06.2011

L Liibiete 05.07.2011

Liku tiesības Mustangā! Par šo autoskolu varu teikt tikai to pašu labāko ;)
Pie tiesībam tiku samērā ātri - 3 nedēļu laikā pēc teorijas beigām. Teoriju gan autoskolā gan Csdd noliku ar pirmo reizi. Csdd braukšanas eksāmenu gan ar otro reizi. Teorijas pasniedzējs bija vnk super, atsaucīgs un pretimnākošs. Neteikšu, ka man bija paveicies ar braukšanas instruktoru, kas man mācija braukt, bet ja ir gribasspēks un pareizā attieksme var visu iemācīties. Uzskatu, ka tas ir atkarīgs no paša cilvēka cik ātri tiek iegūtas tiesības, ja tiešam apmeklē visas teorijas nodarbības un mājās patstāvīgi iziet cauri katrai mācītai tēmai pēc nodarbības, tad nav problēmu, bet ja sēž, marinējās un cer uz haļavu, tad gan nekas neizdosies.