Credo Autoskola

MAN, lūdzu, atsauksmes par autoskolām: Mustangs; Vanags; Gross; Credo. pastāstiet kur jūs likāt tiesības. par skolām kko. kurā apmāca tā ka pa pirmo var nolikt CSDD teoriju un braukšanu (jo īpaši braukšanu!!!). PALDIES! kurās skolās ir tīrākas telpas un jaunākas automašīnas?! /no savas pieredzes, no draugu stāstītā. ja strādājiet kādā no šīm skolām: ideāli! sakiet visu kā ir./

A a 31.07.2006

I io 08.09.2006

Iesaku Vanagu un instruktori Guntu.

P Puzirjok 03.10.2006

Ja sas zdaju na prova v Credo.S teoriej problem net,vse talkovo i dostupno objasnajut,no praktika,eto ulet:instruktorov u nih ne hvotaet,ja kogda obzvanival ves spisok kotorij mne dali,vse instruktori mogli vzat' toka ne ranse cem cerez 2-3 nedeli.Ezdit' chasche 1 raz v nedelu ne dajut,silno mnogo ucenikov i sliskom malo instruktorov.Ezda zatenulas' na srok bolsij cem ja potratil na teoriju.Sprasival u znakomih,takaja situacija vezde po Rige.

G Galina 19.10.2006

ja sama u4ilasj v Credo - i o4enj bi xotelosj posovetovatj etu schkolu!! pervij + : vse rasxodi, ukazannije v reklame - realjnije - t.e. posle podpisanija dogovora nikakix dopolniteljnix neponjatnix viplat ne predvidetsa - kak naaprimer V fortune..., vtoroj pljus - opitnoje i tolkovije instruktora - ja sdala SAMA ekzamen v CSDD 4erez 10 zanjatij - da i to, potomu 4to 2 zanjatija u menja bili bonusom (togda bila u nix akcija - i dejstviteljno 2 vozhdenija ja polu4ila v podarok!!!, 4to o4enj prijatno!) instruktora soverschenno ne u4at zhizni a u4at tomu, kak praviljno sdatj ekzamen i polu4itj prava!!! voobchem, xotite sekonomitj denjgi i nervi - i bistro polu4itj prava, pri 4em zakonno - sovetuju CREDO!! (instruktor Jevgenij...familiji ne znaju!

A Anna 31.10.2006

Nezinu ka citi doma, bet man autoskola VANAGS ļoti patika. Es nokartoju visus eksamenus bez problemam un no pirmas reizes.

K Karina 18.03.2007

Situacija tāda..PAR AUTOSKOLU GROSS.Izlasīju te visu sacīto un esmu šokā!Mācos skolā kopš novembra..teorijas pasniedzējs Māris Krauze-iesaku visiem kam "grūti ar saprašanu"...Vienkārši super!!!Pat man ,kam nebija nekādas sapratnes par mašīnu kā tādu:))) Viss pieleca un pie tam bez aizķeršanās!!Ar braukšanu (bez absolūtas pieredzes) un pie tam sāku braukt pa mazapdzīvotu vietu un UZREIZ arī viss pieleca pēc pāris reizēm...INSTRUKTORE jauna sieviete........laipna,atsaucīga un galvenais nelamājās!!!!!Super skola!!!Es domāju ,ka ja KĀDAM kaut kas nav sanācis..laikam tad problēma jāmeklē nevis skolā,bet GAN PAŠĀ!!!!!!!!!!!

M marta 25.04.2007

Iesakiet l?du tadu instruktoru (l?dzu skolas nosaukumu),kas var iemacit braukt tadam cilvekam kurs nekad nav sedejis pie stures,?oti v?lams tadu kur

M marta 25.04.2007

Vai vēl labi instruktori,kas nem par brauksanu mazak ar 15Ls,kas ari iemaca labi braukt un nav jagaida rinda menesi?Uzrakstiet koordinates.

K Karina 25.04.2007

Rindas ir lielas (cik es zinu) visās autoskolās..eksāmenus nokārtot pagrūti, jo baigi par visu " kasās " klāt, bet instruktorus labāk meklēt caur atsauksmēm no paziņām..UN... pēc manas pieredzes, lai viss aizietu gludi SIEVIETES lai pierakstās pie sievietēm instruktorēm! Veči mūs visas uztver kā "blondīnes" pie stūres!:((

I Irina 07.05.2007

CREDO, instruktori Valerijs Mardarenko Toyota Corolla Verso, Vladimir, Toyota Corolla Verso, Valdis Audi A4 i po-mojemu Jevgenij na BMW, klassnije rebjata i instruktora, sdala s pervogo raza na prava, do six por k nim prijezhaju uzhe na svojej ma6ine poboltat'.

Maciijos autoskola GROSS neko labu pateikt nevaru!! teoriju stastiija viirietis? vaardu jau neatceros , bet visi guleeja no taa ka vinsh staastija!!! Instruktoru mainiiju, jo no grosa vispaa vinji neko nemaaca tu tik naudu maksa un brauc!! Skolas eksaamenu noliksi no n-taas rezes jo neko vispaar nezini!!! Samainiiju instruktoru un saprati kaa maca grosa!! Neiesaku nevienam!!!

E ExclusivKristy 03.04.2008

Labdien!!!

Pilnīgi un jgalīgi nepiekrītu Komentēja: Mustangs; Vanags; Gross; Credo 14-05-2007 teiktajam!!!

ja tiešām TEV nak kautkas sanācis un ir grūti ar pielekšanu, tad protams tev būs grūti un visi būs slikti jebkurā skolā!!!

Komentēja: Karina 18-03-2007 piekrītu tavam teiktajam!

GROSS ir ok!

Pats galvenais ir tas, ja TU pats/-ti mācīsies tad arī būs rezultāts, bet ja gaņāsi "LUNI" un nesēdēsi mājās un nemācīsies- rezultāta nebūs!!!

To pierāda pieredze!!!

Z Zara 03.04.2008

Instruktora vo mnogix avtoskolax polnostju svobodni nacinaj vozdenije xot zavtra, a sdaca ekzamena s pervogo raza zavisit vo mnogom ot tebja samoj a ne ot avtoskoli!!! Absolutno v luboj skole est svoji + i - ;

X xxx 14.06.2008

nav noziimes kaadu autoskolu izveelies. ja buus "klikšķis" uz braukshanu, tad probleemu nebuus. ja neko nesapratiisi, tad jeegas pat nebuusno labaakaas autoskolas un labaakaas mashiinas!!!

L leonidovna 25.06.2008

Uchilasj v grosse, v CSDD vsje sdala s pervogo raza, a vozdenie voobwe s 0 punktov, xotja inspektor u menja bil ne iz luchwix...
Spasibo za eto Aleksandru Chumakovu VW golf 5, vsem ego sovetuju.
Vse vozdenija bili v udovoljstvie, i vsegda s poljzoj.
Voobwem esli xochewj uchitsja to uchisj, a esli vsegda nadejatsja na xaljavu, to v ljuboj avtowkole budet ploxo.
Vot videla maljchika v grosse...on uze 7 raz sdaval wkoljnij zachet po vozdeniju, a teoriju 27... Sdelajte vivodi sami.

S sola 16.01.2009

pilnigi un galigi varu teikt, ka Latvijas labaka autoskola ir Vanags. Super pasniedzeji, kas jau ilgi un dikti maca un prot iemacit, pat galigam nemakulim. Un loti liela izvele instruktoriem, un vari braukt tad kad tu gribi, pat negaidot nakoso dienu. pati pameginaju pec draugu ieteikuma Vanagu un tagad to iesaku ari citiem.

K kaija 18.01.2009

Vanagā ļoti patika teorija. Viss bija ļoti loģiski un saprotami.
Ar braukšanu gāja grūtāk, jo ilgu laiku nesapratu, ko no manis grib instruktors. Braukājām pa vieniem un tiem pašiem maršrutiem, visu laiku man bija vienas un tās pašas kļūdas un viņš neko nelaboja, tikai šausminājās, nu kā es tā varu braukt. Beigās sapratu, ka grib tikai naudu. Nomainīju instruktoru.
Pieteicos pie sievietes. Ļoti patika, nelamājās, mācīja, kas jādara reālās sitācijās, kā jādomā un uz ko jāskatās. Nu jau kādu laiku braucu pati ar savu mašīnu un esmu apmierināta.

S sola 21.01.2009

sveiciens suknītilm, bučas

B braucēja 21.01.2009

Es mācījos Grosā, vislabākais teorijas pasniedzējs ir Māris Krauze, tiešām super. Ar instruktoriem ir tā, ka tev obligāti nav jāņem instruktors no autoskolas, galvenais, lai viņam ir apliecība, ko izsniedz csdd. lai atrastu instruktoru ieej mājas lapā www.instruktori.lv tur ir arī atsauksmes par viņiem. Tad ieej csdd mājas lapā un paskaties kāda statistika ir instruktoram, kuru esi izvēlējies. Es mācījos pie Ivo Jaunzema-super, visu izskaidro, paskaidro, visu nodarbības laiku velta mācīšanai. Un pateicoties viņam eksi noliku ar pirmo reizi!!!

G gita 21.05.2009

Vienozīmīgi varu tiekt ka Vanaga labakais pasniedzējs ir Juris Lagzdiņš. Uzreiz jūtams ka nav tur šāds tāds, bet pasniedzejs ar pieredzi.