G Gita 10.03.2011

Nesaprotu par ko te sūdzas visi negatīvie... pašlaik mācos Credo... viss ritīgi normāli, esmu mācījusies ari citā autosklolā un varu droši teikt, ka te ir ļoti patīkami mācīties!!! Kāda naudas izkrāpšana????? Viss sākumā tiešām tiek paskaidrots... nu un, ka jāmaksā par CSDD pakalpojumiem skolā... vai Tev nav vienalga, kurā kasē maksā... summa tak neatšķiras!!! Par pasniedzējiesm- var tak apskatīties CSDD http://www.csdd.lv/?pageID=1162371838 šeit redzams cik slikti vai labi tie pasniedzēji ir!!! tāpat man šķiet par instruktoriem... Labi viens mīnuss... klases nav pārāk pievilcīgas un aprīkotas, bet man tas pārāk netraucē...
Tie, kas Te lamājas vienkārši paši ir bijuši sliņķi, tāpēc arī skola nepatika!!!

S saldi 16.06.2011

Vadims Berezkovs bija ideāls instruktors un skola arī laba :)

Noliku visu ar pirmo reizi un naudu arī nekāsa :)

Iesaku :))

E Es 15.10.2011

Paldies par atsauksmēm, tieši meklēju šobrīd instruktoru un laikam esmu atradusi, griezīšos pie Konstantīna Marimonova! :)
Un skola man patīk... tiem, kam ir kaut kādas pretenzija pret krievu valodu (kura bija ir un būs Latvijā), droši varat vākties prom, kur atrodas lidosta, visi zinam :) Riebjas, ka jauni cilvēki dzĪvo ar tādu principiālu attieksmi

K kiki22 27.10.2011

Gāju "Credo", patika kā teoriju pasniedz Ingus Ducens, aizrauj ar savi stāstīšanas metodēm, super!
Iesaku arī citiem, nenožēlosiet. (:

B bertins 27.12.2011

Ingus Ducens ir loti labs pasniedzejs kas mak ari ar humoru musu grupa bija daudz meitenes un pat tam viss pielece ar pirmo reizi, reti kurs ta mak pasniegt, tas ir tiesam Credo labs ieguvums, ka ari man nacas braukt ar sliktu instroktoru varda Aleksejs bet taka man ir maza pierdze brauksana tad uzreiz mainiju un patrapijas baigi labais instruktosrs Sergejs ko iesaku visiem iesacejiem jo tadu vel ar uguni ir japamekle, braucot vins paskadro kur ir kludu nem uz papira zime izskaidro. tiesam iesaku.

K kaija212 16.02.2012

Mācījos Credo, pasniedzēja Janīna māca ļoti labi. Teoriju gan skolā, gan CSDD nokārtoju ar pirmo reizi (nevienas kļūdas). Runājot par instruktoriem, iesaku izvēlēties nevis pēc tā mazā sarakstiņa, ko iedod autoskolā ( jo tur pārsvarā ir tie instruktori, kas brauc ar autoskolas mašīnām un par to vēl maksā autoskolai naudiņu, tāpēc rēķiniet paši, lai instruktors nopelnītu, viņam vai nu caurām diennaktīm jāstrādā, vai nu "jākasa" nauda no tiem, kas mācās ), bet meklēt pēc atsauksmēm. No savas pieredzes iesaku izvēlēties Andreju Kuzņecovu, ļoti mierīgs, nosvērts cilvēks, nekad nelamājas, ļoti labi visu izskaidro, ja nesaproti kā izbraukt kādu vietu, izskaidros, ja nepielec -uzzīmēs, vēlreiz izbrauksi, kamēr nesapratīsi, kā ir pareizi.Brauc ar ŠKODA OCTAVIA, mašīna diezgan jauna, "izvelk" gandrīz visas tavs kļūdas, ļoti dinamiska. Ja gribat pie viņa pierakstīties uz braukšanu, zvaniet uz Credo, jautājiet viņa tel.numuru, jo skolas mazajā sarakstā viņa nav. Vēl derētu izlasīt kā veidojas maksa par braukšanas nodarbībam, tut ir konkrēts piemērs tieši par Credo.

V viwa 09.08.2012

Es atkal mācījos Autopriekā - kolosāli! Tiešām patika gan pasniedzēja, gan kopējā attieksme. Par teorijas kursa apguvi, pirmo palīdzību esmu sajūsmā. Runājot par instruktoru...pieteicos pie A.Apšenieka...Tā jau cilvēks foršs - jautrs, smaidīgs, izskaidro un pastāsta, tikai diemžēl ir niķis...kavē un arī beidz ātrāk.. - ja būtu jābrauc pus otra stunda, tad beigās ir braukts stundu.

I Igors Reiherts 05.03.2018

Ужасный инструктор.Выкачивает деньги по полной, и даже после этого не допускает к экзамену в CSDD. Как человек полное г****. Унижает и заставляет сомневаться в себе. Высосал всю энергию и нервы. Никогда его не забуду! Другой инструктор сразу же допустил к экзамену. В итоге здал его с 1 ого раза. Вадим, если ты удалишь этот комментарий то все сказанное мною это чистая правда! Вообщем я КАТЕГОРИЧЕСКИ не советую этого инструктора. Высосит все деньги ( берет на 5 евро дороже чем другие!) и положит на вас х**.

I Igors Reiherts 05.03.2018

Vadims Berežkovs