I Inguss 25.04.2010

Zinu šito skolu, Aspazijas 32 laikam, patiešām sviests visīstākais, gribēju iesniegt tur dokumentus, bet attieksme bij tāda, ka aizmuku ! Vispirms bija jāgaida, kamēr administrācija nopīpēsies, tad izpļāpāsies, tad izsmiesies, tad atkal nopīpēsies, man pacietība bij par mazu :(

S Sandra 26.04.2010

Es gan pabeidzu šo skolu pavisam nesen, taču... jāatzīst bija kopā ļoooooti dārgi !!! Pabeidzot skolu, ir dīvaini, ka jāmaksā viņiem arī par CSDD sniegtajiem pakalpojumiem ! ???

I Ilze 27.04.2010

Ja atklāti jāsaka, es toreiz beidzot Credo, kad likām teorijas skolas eksāmenu, neviens gan nenolika!!!, arī brīnījos, un neviens tā arī grupā nesapratām, kādēļ par CSDD eksāmeniem ??? un vēl par vadītāja apliecības izgatavošanu, mums maksāt obligāti lika skolā??? Kautgan par to taču ir jāmaksā CSDD kasē ??? Sekretāres ir ļooti nelaipnas, pasniedzējs itkā bija Labs cilvēks, sirms onkulis- vēsturnieks, bet nu ne profesionālis, nu kautkā jau to skolu nomuļlāju, bet jāatzīst - dārgi gan tas izmaksāja, būtu zinājusi, nekad nebūtu gājusi uz Credo :(

I IvoJass 27.04.2010

neiesaku to skolu, neprofesionāli pasniedzēji tur !

K Kate 27.04.2010

A kurš uz to skolu jums liek iet, ja tur par cilvēkiem ņirgājas, ir taču pietiekami liels piedāvājums ar patiešām normālām skolām !!!

A Asja 29.04.2010

šī skola, gribu brīdināt visus, izkrāpj saviem kursantiem naudu- itkā par CSDD sniegtajiem pakalpojumiem..., pretī izsniedzot nekur neapstiprinātu kvīteli, ar kuru jūs tūliņ pat varat aiziet uz tualeti ! Kur ir KNAB ?

J joprojām raudu 06.05.2010

Piekrītu

J joprojām raudu 06.05.2010

ok

C cina 10.05.2010

Ta beidzot kāds taisnību pateica !

I Ivčiks Ringo 13.05.2010

Ha ha ha, pats to skolu zinu, mani arī tie nagumaucēji izsūca sausu, laikus pamanījos aiziet prom, un cik stāstīja pārējie, retais tur eksāmenus noliek, agrāk esot normāli pasniedzēji bijuši, bet tie visi izgaiņāti tagad ! Murgs ne skola ! KRĀPNIEKI !

I irchiks 15.05.2010

Slikta attieksme, nervoza administrācija, krievu valodā lamājas, rupji pārkāpj MK noteikumus- klases neaprīkotas !

A Aigars 18.05.2010

Laba skola.

Pirms 6 mēnešiem ieguvu tur aut. vad. tiesības B kat. Birojā man visu vienmēr paskaidroja. Teoriju skolā nokārtoju ar 0 kļūdām (ar 3 reizi :P) CSDD teoriju nokārtoju ar pirmo reizi - ar 0 kļūdām. Braukšanā izvēlējos - Vadims Berežkovs. Bija pretīmnākošs un korekts. Braukšanas eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi (!ziemā) :P

I Ivo 19.05.2010

Murgs, pilnīgs murgs ne skola !!!

N nesapratu 05.09.2010

pag, es nesaprotu, kā var izkrāpt naudu, ja jau pašā sākumā tiek parakstīts līgums?

N Nana 08.09.2010

Pabeidzu šo autoskolu bez problēmām. Eksāmenus noliku ar pirmo reizi, bet tas gan ne visiem no grupas izdevās. Pasniedzēja Janīna (Ziepniekkalns, jauktā grupa) mācīja labi, bija prieks iet uz teoriju, kur nevien varēja labi apgūt teoriju, bet arī no sirds izsmieties un pat labi pavadīt laiku. Mīnuss jauktajai grupai - nodarbības notiek gan latviešu, gan krievu valodā un ja nav kaut minimālu zināšu otrā valodā, ir diezgan grūti. Protams, jāatceras, ka nodarbībās māca vien pamatus, tādēļ cītīgi jāmācās mājās.
Braucu pie instruktora Konstantīna Marimonova. Grūti salīdzināt ar citiem, jo viņš bija mans vienīgais instruktors, bet varu teikt, ka ļoti labi māca, ar savu pieeju. Manuprāt, piemērots kursantiem, kas braukt sāk no nulles, jo iemāca tā kārtīgi un pamatīgi, bet nevajag cerēt uz brīnumu, ka tas notiks ātri, jo pirmās 15-18 nodarbības veltītas teorijas + braukšanas apvienošanai, tiek apskatītas dažādas vietas un situācijas un tikai pēc tam sākas īstā braukšana, kuras laikā visi maršruti tiek atkārtoti izbraukti un skaita kļūdas. Tā kā, ja sāc no nulles, ar kādām 25-30 braukšanām jārēķinās. 1 braukšana 1, 5h - 12 Ls, bet ir vēl pirmās 7 akcijas braukšanas - 5Ls/1, 5h. Visumā esmu apmierināta, bet būtu vēl vairāk, ja tas nebūtu prasījis tik daudz līdzekļu.
Par CSDD pakalpojumu izmaksām - vismaz tad, kad es samaksāju autoskolā, par pakalpojumiem, man tika izsniegts čeks un tad, kad devos uz CSDD gan uz teorijas, gan braukšanas eksāmeniem, iegriezos autoskolā, kur sekretāre izsniedza papīrus, kur skaidri teikts, ka manā vārdā ir samaksāti visi izdevumi CSDD. Aizejot uz CSDD, atlika tikai parādīt šo papīru un viss OK.
Līgumā viss ir atrunāts, tādēļ problēmām nevajadzētu būt.

J Julja 23.09.2010

Dzirdeju ka labs instruktors ir Aivars, uzvards laikam bija Apasnieks (atvainos ja kludos), Bet man bija Aleksandrs Marimonovs- lielisks intruktors, liekas ka labak par vinu vairs nevar but))) eksamenu csdd nokartoju no 1 reizes :)

E es 28.12.2010

Nezinu, kas jums īsti nepatīk Credo, bet man liekas, ka tā ir ļoti laba skola. Varbūt teorija ir par 10Ls dārgāka, bet jebkurā skolā tiesības nemaksā lēti. Pirmās palīdzības kursi tur ir tikai 19Ls, lētāk nevienā autoskolā neesmu redzējusi(parasti ir ~25Ls, un teorijas 10Ls ir gandrīz atgūti), turklāt šie kursi Credo bija vnk perfekti. Visu iemācīja, jautri, ar humoru pastāstīja, pilnīgi nevarēja pamanīt ka 2, 5h ir pagājušas. Teoriju stāsta mazliet ievilkti, vismaz kā man liekas, bet ļoti labi un saprotami, turklāt, vismaz mans pasniedzējs, neskatās uz apmeklējumu (nav obligāti jāapmeklē 70% nodarbību, kā tas ir rakstīt līgumā). Ar instruktoru gan kā paveiksies, bet autoskola nav vainīga, ja jūs nevarat atrast kopīgu valodu ar savu instruktoru. To var vienkārši nomainīt, ja kas...
+ja jūs uzskatat, ka jūsu instruktors speciāli velk laiku un naudu, jūs varat autoskolā pieteikties pie viņu instruktora un sestdien patestēt sevi ar viņu par 5Ls. Ja ši instruktors uzskatīs, ka jūs esat gatavs, tad arī viņš varēs parakstīties un aizsūtīt jūs uz CSDD likt eksāmenu.
Pirmajā nodarbībā visu skaidri un gaiši izskaidro kad un par ko jāmaksā, no kā uzmanīties un kam pievērst uzmanību.
Bet kancelejā gan sēž meitenes, kas runā pa telefonu, dzer kafiju utt... bet jebkurā gadījumā pat ar garāko rindu ilgāk par 15 min nekad neesmu tur uzkavējusies un man vienmēr tika atbildēts uz jebkuru manu jautājumu.

I igors 28.12.2010

Kto podskazet, po4emu inspektora po vozdeniju ne hotjat zapolnjat srazu knigu, tjanut potom podpiwu, dlja 4ego eto?
V ''CREDO3 '' ZA ESTAKADU NADO PLATIT, 1.50??????!!!
INSPEKTORA GOVORJAT 4TO NADO PLATIT ?????

A Andrej 05.01.2011

''CREDO3'' ---------------------------------------------
MINUS--------------------------------------------- MINUS--------------------

E Es 20.02.2011

Instuktora ne hotjat podpisivatj knigu, potomu, 4to im nalogi nado plati, a esli ne zapolneno, to tipa vozdenija nebilo i nalogi platitj ne nado!!
i za eskadu platitj ne nado!