www.sudzibas.lv CreditReform Vai drīkst ņēmt no mana konta naudu?

SIA Creditreform - Vai drīkst ņēmt no mana konta naudu?

Domāju šodien veikālā norēķināties ar bankas maksājuma karti, izrādās manā kontā vairak naudas nav..., biju šokā, jo zināju, ka nauda bija, 25.00 Ls. Aizeju uz mājām, lai internet bankā paskatītos, nu un kas atvīlka no manis??!! Creditreform.., pirmo reizi dzirdu kaut ko datādu vai redzu, ka parādu piedziņu firmas bez brīdinājuma uzliek bankas kontam arestu. Viss maz varēja mani par to brīdināt!

Vai Jums ir bijis kaut kas līdzigs?

R

D Daniels 01.05.2011

Visdrīzāk Jums ir bijusi tiesa par parādiem. Tagad ar tiesas lēmumu, Jums katru mēnesi tiks atvilkta konkrēta summa no Jusu bankas konta. Ja gribat lai tā nenotiktu, atstājiet visus savus bankas kontus tukšus.

R Rita 01.05.2011

Bet kāpēc tad man nebija nēkādu vēstules?!

D Daniels 01.05.2011

Ja es butu ekstrasens, es Jums to varētu pateikt.
Visas vēstules nāk uz adresi, kuru Jus paši norādāt, konkrētam firmām vai kompānijām.
Jums pašai ir jānoskaidro, kāpēc tā ir. Sazināties ar CreditReform kompāniju, un paprasiet paskaidrojumu.
Cik pats zinu, šādas te operācijas notiek tikai ar tiesas spriedumu!

H he he 01.05.2011

neviens no jūsu konta bez tiesas lēmuma nedrīkst ņemt naudu vēl jo vairāk kaut kāds creditreforms- tas ir manas domas, iesaku pakonsultēties, ar zinošajiem šajā sfērā.

R Rita 01.05.2011

Creditreform zināja manu adresi, jo agrak tika sūtītas vēstules!

P PTAC 01.05.2011

Uzziniet ja tiesa nav bijusi, skaidrojaties ar banku un sudzat tiesa parad piedzinejus.Vini pa tieso neko nedrikst nemt.Tikai pec tiesas un to ari vini nepiedzen.Viniem vispar tagad rokas par isu pec jaunajiem likumiem.

R Rita 01.05.2011

A kas būs pēc jaunajiem likumiem?

Z zuzis 02.05.2011

Kārtējā, kas ņemt svešu naudu grib, bet atdot - nē. Šitas jau līdzinās zagšanai. Kur tādi cilvēki rodas????

R Rita 02.05.2011

Zuzis pievāldi muti, neesi pats labākais!