www.sudzibas.lv CreditReform uzbazas pa neko

Creditreform - uzbazas pa neko

tas i normalai ja bazas virsuu ar visadaama lapelem tie kredit piedzineeji ja tev nav nekadau dariisanu ar viniem.vis saakasa ar to ka ievaacamies jauna dziivoklii.iireejam vinu.a tur ieprieks pirms mums dzivojis kaads viirietis.a tas sataisiijis visur paradus.naak visu laiku visaadas veestules no paraadu piedzineejiem.no credit reform, no paus konsult.apniik tadas veestules kas neattiecas uz mums.aizgaaju uz pastu un teicu ka tadas te nedziivo vairs saja adresee.lai nesuuta taas veestules.man jau vinas nevajag.ok ta bij miers.a ta peeksni kaimini saak teikt ka muus kaut kadai no krediitu piedzineeju firmas ir mekleejusi.sabijos.kaa var mekleet ja nav paradau.a beigaas izraadaas ka vini caur mums grib dabuut to paradanieku.trakums.mes to cilveeku pat neesam redzeejusi un nepaziistam un tagad mums te piesienas.dzivokla saimniece ar neko pa to virieti nezin.vins tik 2 menesus ireejis un nozudis.visas mantas atstaajis.

L lomac 01.11.2010

varbut vinju noslepkovoja, par to jadoma jo uz mentene tad vilks:-))tur ari sudzesies:-)))

D Dīdī 01.11.2010

Trakums bet realitāte:(man šodien mammai piezvanīja no Krājbankas un sāka saukt cilvēku personas kodus un vārdus uzvārdus un prasīt lai pasaka kur dzīvo. Mamma nesaprata pateica ka sajaukuši numuru un nolika klausuli, bet nē viņi zvana atkal un saka lai stāstot kur dzīvo jo esot parādā.
Kad es piezvanīju un pajautāju kas tas par teroru viņa man nosauca cita cilvēka vārdu kas esot atstājis šo numuru bet mammai sauca citu.
Esmu neizpratnē ar kādu mērķi tas tiek darīts.
Numurs ir aktīvs knapi mēnesi.

S soundcheck 01.11.2010

Es nesaprotu kas par problēmu??? Nu met tās vēstules miskastē un viss! Bet ja atnāk pie tevis un sāk meklēt to vīrieti, tad tā arī pastāsti, ka neesi viņu redzējusi un neko par viņu nezini, un palūdzi vairāk netraucēt. Viss!

O Onka 05.11.2010

Tāds jautājums - vai teici vien pastā, ka tāds cilvēks tur nedzīvo? Ja jā, tad nu Tavai ģenialitātei nav robežu - tak ne jau pasts sūta vēstules, tikai piegādā! Nu tak uzzvani tām firmām un pasaki, ka nav tur tāda cilvēka un viņa jaunā adrese nav zināma un būs miers! No otras puses - tas taču ir diezgan vērtīgi - WC papīrs bez maksas! :)

T Tina 08.02.2011

L lovite 13.12.2016

vispar taj credireform vajadzetu partraukt tik daudz sutit ja cilvekam panemis cred nevar atmaksat ar lieliem procentiem.

Latviešu tautas 13.12.2016

Ja nevar atmaksāt, tad priekškam vispar nemt?