www.sudzibas.lv CreditReform устаревшие данные

Creditreform - устаревшие данные

Решил взять кредит в банке, но не тут то было. В кредит реформе висит 3 лата долг шведбанку. Пошёл в банк и оплатил 3 лата и закрыл счёт, чтобы опять не набежали бешеные деньги. Получил справку в кредит реформе, что больше я им ничего не должен. Это было в 2007 году. В этом году решил взять кредит в том же банке, но опять кредит реформ, и всё теже 3 лата. Звоню в эту канторку, говорю что я уже один раз бегал с этой проблемой. В ответ - Мы всё проверим. На вопрос КОГДА? мне ответили В ТЕЧЕНИИ НЕДЕЛИ. Я сказал, что нужно сегодня. Ответ - МЫ ЖДАЛИ ГОД ПОКА ВЫ ОПЛАТИТЕ ДОЛГ, ТЕПЕРЬ ВЫ ЖДИТЕ. После этих слов я хотел вспомнить и её маму и всякое такое, но не стал. Сказал, что у них есть час времени. Мне ответили НЕ УГРОЖАЙТЕ МНЕ. Буду, буду угрожать. Судом. Страшным судом! Удачи вам в работе и, всем сотрудникам дормоедам, счастья в личной жизни!

T

Komentāri (6)

W winwilenok 27.04.2013

была у нас точно такая же ситуация. и тоже, 3 лата были должны этой отвратительной компании.

M MurMjau 03.05.2013

Меня раздражает эта компания, особенно когда звонят в 8 часов утра, и начинают кричать в ухо..у меня долг меньше, чем они предоставили мне плату за сои услуги..

M MurMjau 03.05.2013

rt

M MurMjau 03.05.2013

ужасная компания, не умеет общаться с людьми

Likumsargs 06.05.2013

Ненадо шуметь попусту! Перед тем как шуметь, изучите законы!
После оплаты долга ваша фамилия в базе данных сохраняется еще 3 года! А в личных базах таких фирм ваша фамилия может хранится до 10 лет!

R ri4y 07.05.2013

Creditreform viens pretīgs uzņēmums tā pat kā Zetcom, šodien iešu sūdzēties PTA! Situācija šāda pagājušo vasar pieslēdzos pie Zetcom akcijas ietvaros, bet katru mēnesi viņi sldza nost manu numuru par it kā nesamaksāto rēķinu, ncās ik mēnesi šiem sūtīt maksājuma uzdevumus. Man bija gana, kad novembrī, kad pirms lielajām brīdienām 18.11 tika atslēgt telefons, par atkal it kā nenomaksāto rēķinu, mana pacietība bija gana, jo viņus nav iespējams sazvanīt vairākas stundas uzrakstīju iesniegumu par atteikšanos no pakalpojumiem pievienojot klāt pēdējo maksājuma uzdevumu, nekādas atbildes no šiem nesaņēmu, jo viņu ofisam klāt nav iespējams tikt klāt, kas atrodās LMT ēkā Ropažu ielā, jo tur nevienu nelaiž iesniegt iesniegumu, kā arī saņemt atbildi par to vai tika saņemts no manis iesniegums. Februāra vidū no Creditreform saņēmu vēstuli par to ka it kā esmu Zetcom parādā tos 12.10+5 Ls par nākamo mēnesi kā arī Creditreform uzrēķins, kopējā summa ap 70 Ls, saku šiem ka nemaksāšu, jo biju jau apmaksājis ja nepieciešams varu nosūtīt maksājuma uzdevumu. Viņi man iedod e-pastu [slēpt]@crediteform.lv. Tagad kā mēneša sākums ik mēnesi zvana ar uzbraucieniem, lai maksāju šos 70 Ls viņiem, ka nekādus e-pastus nav saņēmuši ar maksājuma uzdevumiem (tika sūtīts no vairākiem e-pastiem). Nemitīgi tiek terorizēta mana māte, jo šie zvana viņai un saka, lai pasaucot mani, ka pēc tam man jāskaidrojās ka nekāda parāda man nav. Pēdējā saruna beidzās ar to ka es šiem pateicu, cik var Jums sūtīt maksājuma uzdevumus? Varbūt Jūs atbrauksiet tam pakaļ un es Jums parādod originālu iedošu kopiju? Jo es darba dienās strādāju kā normāls cilvēks un man nav laika braukāt un meklēt Jūsu kantori, lai parādītu šo maksājuma uzdevumu. Biju izbrīnīts par operātores vai kā viņu sauc atbildi: Tavs pienākums braukt un rādīt un tu visu samaksāsi, kas tie vēl par draudiem? Sen bija jāslēdz šis uzņēmums!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes