www.sudzibas.lv CreditReform Slikta iestāde

Creditreform - Slikta iestāde

Es vēlos par šo uzņēmumu sūdzēties jo es vēlos apmaksāt pa vienai lietai bet viņi riebekļi nenāk pretī. Un kad es zvanu viņiem saku ka es nevaru atmaksāt 2reiķinud bet viņi nesaprot to ka cilvēkiem var būt ka nevar atmaksāt bet pieprasa lai maksā pa 2 mēnešiem un vainošanos nekādu nevar dabūt.

12.04.2022

S Spuris 12.04.2022

Nemaksā tiem parazītiem nekad neko ! Tās parazītiestādes pasi pārkapj regulāri likumus.Ja Jums ir parāds izveidojies un tadu ir daudziem Latvijā par cik valdība un valsts sistema par to ĻOTI parūpējās ,tad labāk sazināties ar firmu kurai palikāt paradā un vienojaties ar viņiem,ka varat atgriezt paradu.Savukārt tos reditreformu pasūtiet divus kvartālus tālāk ar izdomātajiem procentiem un tiem 7 vai 17 eur it kā kaut kādiem izdevumiem par kuriem viņi kŗapnieki nespēs parādīt nekādu kvīti ka esot maksājuši!