www.sudzibas.lv CreditReform Piedzen kas nav jāpiedzen

Creditreform - Piedzen kas nav jāpiedzen

Creditreform Latvia no manis piedzen vienu paradu, kas vispar nav japiedzen un kas sen jau ir samaksats. Vai kadam tā ir bijis vēl ? Iespējams, šeit ir kāda krapšana un kāds manā vieta ir uztaisījis parādu. Sobrid to cenšamies noskaidrot, bet Creditreform nav gatavi dzēst manu parādu. Kreditors viņiem neļauj dzēst šo parādu, ļooti, ļoti nepatīkama situācija šobrid.

08.10.2019

D

A Artūrs Dante 08.10.2019

Arvi Tu esi muļķis ?
Vienkārši kā mani tracina šīs vergu dvēseles - aiiai ko lai tagad dara man liek maksāt, aiiai būs jāmaksā.
Mlin, ja Tu zini, ka neesi parādā, neapmierina summa, vai nevari maksāt - sūti NAX...i tos krāpniekus, ja viņiem kas neapmierina lai sūdz tiesā. Un nevis parādniekam, bet kā reiz viņiem ir jāpierāda parāds, % likumība u.t.t.
Viņi baida ar melno sarakstu - ak šausmas viņš ir tik briesmīgs - Tu vairs nevarēsi aizņemties 100 Eur, lai atdotu 200, ak nēēē !

B BlackWhite 09.10.2019

Tā ka nav īsta sūdzība, jau vairākas no šī profila par visu iespējamo, grūta dzīve autoram.