www.sudzibas.lv CreditReform parādu piedziņa

Creditreform - parādu piedziņa

šodien piezvanīja inkasso speciāliste no creditreform! Viss ir labi, atzīstu, esmu parādā. norādu datumu, kurā varēšu sākt maksāt parādu, taču šī kundze pieprasīja, lai es sāku maksāt līdz 30 datumam. Es viņai paskaidroju, ka man nav kur ņemt 4 dienu laikā naudu un norādu atkārtoti reālu datumu,kad varu maksāt. Kundze sāk uz mani kliegt, draudēt, ka es zaudēšu darbu un visu kas man ir īpašumā, ja neveikšu maksājumu līdz mēneša beigām. Es vaicāju vai man jāiet zagt vai laupīt, godīgi pasaku, ka man pirms manis norādīta datuma naudas nebūs. Draudi un apvainojumi turpinājās. Ar kādām tiesībām šie inkasso speciālisti atļaujas apvainot klientu, izteikt draudus? Vai tāds ir par
ādu piedziņas veids? Es savu parādu atzīstu un nenoliedzu, kā arī apņemos nomaksāt, bet reālos datumos. Vai man vajadzēja melot? Kā var informē kompānijas vadību par darbinieku nekompetenci un nespēju pieklājīgi komunicēt ar klientiem? Saprotu, ka šīs kompānijas sarunas netiek ierakstītas. Atgādinu, ka runa ir par CREDIREFORM inkasso speciālistiem!