www.sudzibas.lv CreditReform Parādu piedziņa bezdarbniekam.

Creditreform - Parādu piedziņa bezdarbniekam.

Neizpratne, kāpēc, kad parādnieks jāuzmeklē, viņi zvana pat cilvēkiem, kam nav ar parādnieku nekādas saistības, bet kad pazvana parādnieka ģimenes loceklis, lai atrisinātu jautājumu parāda nokārtošanā, viņi atsakās runāt un noliek klausuli, un kaut tiesā tika pieņemts lēmums par galējo atmaksas summu, viņi pirms pēdējā maksājuma uzdrošinās vēl piemest 17eur. Vienoties ar viņiem nav iespējams, kad izstāsti, ka cilvēku atlaida no darba nesen, bet viņam vēl ģimene jāuztur un paši bez maz badā dzīvo, lūdz, lai pārliek maksājumu uz citu laiku, operatore izturas ar pilnīgu po*uj izteiksmi, it kā, protams, kāda mums daļa, mēs sēžam ar savām uzbarotajām pakaļām savos ērtajos kredīt reforma krēslos un sūtam visiem paziņojumus, vēl pieliekam pa virsu eirikus, lai tie nabagi bez darba kaut kaklu lauž. Tieši tāpēc, mīļie iedzīvotāji, labāk neņemt kredītu lai nopirktu mīļajiem dāvanu svētkos! Būsiet parādā trīs reiz vairāk un pēdējam maksājumam vēl pusīti piemetīs.

K

Likumsargs 15.04.2017

PARĀDU PIEDZIŅAS IZDEVUMI IR 7,00 eur, NEVIS 17,00 eur!

K KKeta 15.04.2017

Tad jau mēs esam izņēmums, jo vēstulē, kas tika piegādāta, tika skaidri minēts 17 eur!

Likumsargs 16.04.2017

Jūs neesat izņēmums, Jūs esat viens no tiem tūkstošiem, kurus piedzinēji krāpj izmantojot to, ka neziniet likumus!
MK 61.noteikumos ir melns uz balta rakstīts, ka parādu piedziņas izdevumi ir 7,00 EUR, neatkarīgi no parāda lieluma. Ja piedzinējam ir jāveic papildus darbības, tad piedzinējs ir tiesīgs pieprasīt papildus 10,00 EUR rakstiski motivējot to.
Praksē diemžēl ir tā, ka piedzinēji jau pirmajā vēstulē norāda piedziņas izdevumi 17,00 EUR, bet tas nav likumīgi!
PIEDZIŅAS IZDEVUMI IR 7,00 EUR!

K KKeta 16.04.2017

Paldies par informāciju!

F FisTeRs 18.04.2017

Likumsargs, varbūt atbildēsi, kur ir noteitks, ka piedzinējam rakstiski ir jāmotivē par papildus 10 EUR? Par pārēju gan ir pareizi pateikts, iesaku vērsties PTAC, ja pirmajā vēstulē piedziņas izdevumi uzreiz ir lielāki par 7 eur.

Likumsargs 19.04.2017

Ja no manis prasa vairāk, nekā likumā noteikts - man ir tiesības zināt par ko es maksāju! Šeit redzams, ka tierk prasīts vairāk nekā likumā noteikts, jo pirmajā reizē sūtot parādniekam vēstuli, piedzinējs nekādas papildus darbības neveic, bet prasa 17,00 EUR un šajā sakarā jebkuram ir tiesības pieprasīt lai motivē kāpēc tieši šāda summa!
Es uzdevu jautājumu Paus Konsultam un Lindorfam kāpēc viņi pirmajā vēstulē jau prasa 17,00 EUR, Lindorff uzskatīja par nevajadzīgu atbildēt, Paus Konsult atsūtīja tādu izdevumu tāmi, ka to varēja apstrīdēt jebkurā tiesā un vēl apsūdzēt par apzinātu maldināšanu.

A Andris Volkovs 09.01.2019

Sakiet, vai viņi ir tiesīgi piedzīt tos pašus 7.00 eiro (kaut arī prasa visus 17), ja neko nav darījuši un viss bija risināts bez viņu palīdzības jau 2016. gadā. un tagad ne no šā ne no tā viņi visur uzrāda ka atkal esmu parādnieks...

M MNkonsultants 02.08.2017

BEZMAKSAS juridiskās konsultācijas finanšu grūtībās nonākušajiem!

Vai parādsaistības Jums kļuvušas par smagu krustu, vai parādu piedzinēji jau zvana un neļauj Jums uzelpot?
Saņemiet visizdevīgāko risinājumu rakstot mums uz [slēpt]@inbox.lv !

Ja pārmērīgo maksājumu dēļ vairs nespējat maksāt, likumā Jums paredzētas tiesības atbrīvoties no esošajām parādsaistībām un visi Jūsu parādi tiks dzēsti pilnībā! Raksiet mums un mēs visu izstāstīstīsim bezmaksas!