www.sudzibas.lv CreditReform Nesaprašanās, par maksājuma datumu

Creditreform - Nesaprašanās, par maksājuma datumu

Lūdz izskatīt lietas materiālus lietā, līgums nr. Cl33722 ar Ferratum Bank, 18.08.2017. Parādnieks Gints Ate 23.06.81-11930
no sia "creditreform Latvija" 2023 gada septembrī, tika saņemta informācija, ka līdz šim veikto maksājumu 20 eiro apmērā, ir jāpalielina uz 76 eiro, lai parāda kopējo summu varētu segt 6 mēnešu laikā.
2023 gada 4. Oktobrī pulksten 10: 01, sazinoties ar "Creditreform Latvija" pa tālruni 67491180, vienojāmies, ka 2023 gada 4 oktobrī, vēl varu veikt maksājumu 20 eiro apmērā, kas arī tika veikts 04.10.2023, un no 2023. Gada novembra mēneša līdz 7. Datumam maksājumus veikšu 80 eiro apmērā.
2023 gada 27 oktobrī, saņemts tiesas lēmums lieta nr. 3-12/12596-23/43, kur paziņots, ka nolēma, nodot piespiedu izpildīšanai maksājumu saistības.
Lūgums noskaidrot, kur radušās neskaidrības par maksājuma datumu. Un vai ir iespēja maksājumu 80 eiro apmērā turpmāk veikt sākot no novembra mēneša, līdz 7 datumam.

30.10.2023

G