www.sudzibas.lv CreditReform Nekaunība, paviršība, tātad - totāla nekompetence savā jomā

Creditreform - Nekaunība, paviršība, tātad - totāla nekompetence savā jomā

Šī iestāde nepārbauda nopirktos parādus - "Bite" savas kļūdas un nekaunības dēļ dod piedziņai visu, kas tik ienāk prātā! Ideja - varbūt viņam (man) apniks mūsu terors un samaksās, kaut nevajadzētu... Lietas būtība - pārejot no viena operatora pie otra (no bites uz tele 2) , "bite" "aizmirsa" atslēgt vienu pakalpojumu un rezultātā prasa par to maksāt, kaut pakalpojums nemaz nav izmantots. Creditreformam sniedzu izsmeļošu atbildi / pretenziju par notikušo, bet tas līdzēja tikai uz gadu. Nu atkal draudu vēstuļu birums ir ražens. Paralēli vēl bite visos iespējamos veidos bombardē ar savu aplamo parādu. Teikšu tā - bite un creditreform ir viena pāra zābaki...

19.09.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

K

Komentāri (3)

O Otis 19.09.2019

Drīz vajadzēs sākt prasīt apstiprinošu dokumentu ar zīmogu, lai izvairītos no šādiem gadījumiem. Citas izejas tam neredzu. Mutiski apstiprina, ka viss ir nomaksāts, bet tajā pat laikā veidojas kaut kādi parādi par to par ko pat neesi bijis informēts.
Un interesanti - ja cilvēks slēdz līgumu par saistību beigšanu , tad arī automātiski būtu jāslēdzas ciet arī visiem pakalpojumiem. Sanāk tā, ka mūžīgais antiviruss vai ekrāna apdrošināšana velkās līdzi? Interesanti, bet neviens jau neslēdz atsevišķus līgumus par to vīrusu un ekrānu, tas viss ietverās pakalpojumā kā papildus pakalpojums pēc cilvēka izvēles, kas ir tiešā veidā saistīts tikai un vienīgi ar konkrēto vienu līgumu.
Antiviruss un ekrāns te ir kā piemērs, bet pēc loģikas pieejot sanāk šādas situācijas.
Un nesaprotu kāda klientam būtu daļa gar tiem Bites-šmites utt ''aizmirstajiem'' pakalpojumiem ? Cilvēkiem būtu aktīvāk jāsāk rakstīt sūdzības PTAC, nevis sūdzības.lv, jo tā jau sāk veidoties kā shēma, kur ne tikai tiek piespriestas parādsaistības nepamatotas, bet arī sava veida patērētāja izvēles iespēju ierobežošana ar to, ka daudzi jau psiholoģiski negrib nekādus līgumus lauzt, jo kaut kur pastāv risks ,ka kāds atkal kaut ko ''aizmirsīs'' vai nebrīdinās, bet beigās no pāris eiro melnajos sarakstos bāzīs.

A Artūrs Dante 19.09.2019

Ja Jūs traucē parādu piedziņās kompānijas ar saviem zvaniem piedāvāju PILNĪGI bezmaksas pakalpojumu viņu zvanu pāradresāciju uz manu telefonu, lai tie p...i verbāli saņemtu to ko ir pelnījuši. + zvani tiek ierakstīti un nonāk youtube.

Оккупант 20.09.2019

Вам надо документ с подтверждением, что Creditreform для гопников на приложенном фото не является спонсором по закупке велосипедов.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes