www.sudzibas.lv CreditReform Likuma pārkāpšana

Creditreform - Likuma pārkāpšana

Šī firma nopirka manu parādu un es par to uzzināju nejauši, nau nekādu līgumu vis bez parakstiem, kādā sakarā viņi vispār var nopirkt parādu no citas firmas kurai gandrīz mas parāds tika maksāts, un tagad viņi grib lai es maksāju parādu viniem pilnā apmērā uzskatu šo darbību par krāpšanu kāpēc viņiem vispār vel nau atņemta licenzē uz šādam darbībām

31.08.2020

A andrejkolo 31.08.2020

Tu piekriti tam kad ņēmi aizdevumu. Ja tas netiks maksāts tas tiks nodota 3 personām. Protams par to nedomā pirms aizņēmās, tagad meklē vainīgos visur nevis sevi.

M Matskar 31.08.2020

Palasiet cesijas likumu. Lūdzu, lūdzu pabeidziet skolu !

Ivo 31.08.2020

Credītreform ir krāpnieki un punkts ! :)
Un kas gan cesijas likumā tāds ir teikts ? :)))
1793 un 1801.CL panti, uz kuriem parasti šie šaragas spiež, bet tikai īsti nav saprotams kādā sakarā, jo šie likumi skar tikai un vienīgi attiecības starp sākotnējo kreditoru un cesionāru.
Tiko "cesionārs" to norāda metiet viņiem atpakaļ acīs 1804, 1806, un 1808 CL punktus, kas savukārt jau regulē parādnieka tiesības saņemt pierādijumus par cesijas faktu un apstrīdēt cesiju.

T Taisnīgums99 31.08.2020

Pardot var praktiski jebkuru paradu jebkuram pircejam, nekadu licenci tam nevajag.