Creditreform Latvija - Draudi

Ir tāda lieta, ka nonācu parādnieku rokās Creditreform Latvija. Protams, ka maksāju visu laiku pa daļām, un arī brīdināju parādnieku speciālistu, pa kādām summām maksāšu. Šodien atveru savu e-pastu, brīdinājums no Creditreform Latvija, ja nesamaksāšu visu atlikušo summu līdz norādītajam datumam, viņi būs spiesti griezties pie tiesu izpildītāja, utt. Parakstījās vēstulē inkasso departamenta direktors Rinalds Bērziņš. Esmu arī dzirdējusi, ka tādas vēstules viņi izsūta visiem, nezinu ar ko viņi grib to panākt, bet Es uzrakstīju, ka maskāšu tādu pašu summu, kā iepriekš.

Likumsargs 05.01.2013

Pie tiesu izpildītāja nevar griezties kurš katrs, bet gan tiesu izpildītājs sāk savu darbu tikai tad, kad viņam ir tiesas lēmums. Creditreform jūs biedē, bet to aizliedz "Parādu ārpustiesas atgūšanas likums" Minēto gadījumu var klasificēt kā agresīvu saskarsmes formu, bet šī likuma 10.pants to aizliedz.
Vispār būs jāpapēta Creditreform tuvāk! Pārāk daudz sūdzību uz šo kompāniju sāk nākt. Te kaut kas nav kārtībā!
Turpiniet savus maksājumus, kā maksājāt, bet ja Creditreform atkārtoti jums draud, izdrukājiet šīs e-pasta vēstules un kopā ar iesniegumu iesniedziet PTAC.

S santula 05.01.2013

Creditreform Latvija ir visiem saviem parādieniek nosūtījuši vēstules, kādu saņēmu uz e-pastu, laikam man arī atnāk uz pastu. Mūsu mājās pie paskastītēm mētājās ļoti daudz creditreform Latvijas vēstules.

Likumsargs 05.01.2013

Latvijā visi parādu piedzinēji tagad izsūta draudu vēstules, jo ar 1.februāri šīm firmām ir jāsaņem licences un šī licensēšana atsijās daudzus, lūk šie arī grābj ko vēl var sagrābt! Turklāt jaunais likums ierobežo piedzinēju darbībās! Ir protams caurumi šajā likumā, ko varēs izmantot pret piedzinējiem, ja galva strādā!