www.sudzibas.lv CreditReform konsultante /izdzēsts/

Creditreform - konsultante /izdzēsts/

Labdien.

Gribēju izteikt sašutumu par to kādā tonī ar mani runāja creditreform konsultante /izdzēsts/. Sāksim jau ar to, ka zvans no viņas pienāca sestdienā deviņos no rīta. Tādiem cilvēkiem kā /izdzēsts/ jāstrādā cietumā vai ar plēsīgiem zvēriem. Atzīstu, ka esmu vainīga un parādu neesmu atmaksājusi, bet šī sieviete pat nelaida mani pie vārda un neļāva neko paskaidrot, tikai kliedza, ka to visu varēšu skaidrot tiesā un, ka viņai ir vienalga kas man noticis. :-)
Un ieteikums creditreform: ar tādām metodēm Jūs neko napanāksiet, ticiet man, man pilnīgi noteikti nesagribējās Jums neko maksāt pēc šāda zvana. Varbūt, būtu jāpadomā vai /izdzēsts/ vietā nevajadzētu pieņemt kādu kompetentāku darbinieku. ;-)

N

S santula 05.01.2013

Man arī bieži zvanīja 6dienu rītā, Es pacēlu, pateicu, ka turpmāk ingnorēšu Jūsu zvanus, līdz šim arī vairāk nezvana, pat uz e-pastu vēstulēm neatbild.

M mUmUU 30.01.2013

Domāt vajag ar galvu pirms ņemt kredītus. Nevis vainot par necilvēcīgu attieksmi, pati vienkārši līdz tādai situācijai esiet novedusi, lai uz Jums paceltu balsi.Ja maksātu laicīgi, neviens ne zvanītu, ne traucētu sestdienas rītos.

N NatalyG 20.03.2014

Mumuu...
tu drosši vien esi viens no tiem nelaimīgajiem, kas strādā tajā bedrē...:-)