www.sudzibas.lv CreditReform Darba intervija

Creditreform - Darba intervija

Stulba darba intervija. Bija jāgaida 35 minūtes intervētājas - divas acīmredzami neizglītotas sievietes, pēc tam tika pildīts uzmanības tests, stāstīts par sevi un rakstīta vēstule parādniekam. Bija lūgums parunāt krieviski un angliski. Īsts murgs. Tāda atlase it kā pieņem darbā uz kaut kādu augstu amatu, bet piedāvā verdzīgu rutīnu darbiņu. Pie tam internets pilns atsauksmēm ka darbs tur ir ļoti stresains un smags, bet alga ir maza. Viņi vienkārši izmanto situāciju, kad cilvēkiem nav normāla darba.

I

Likumsargs 17.04.2012

Pilnīgi pareizi! Kā jau jebkura parādu piedzinēju firma arī šī firma nav izņēmums, kas izmanto to, ka cilvēkiem nav darba, tāpēc piedāvā šo darbu un samaksa lai arī viņi sauc tur labas summas, tādas nekad nebūs, jo ar jums tiks noformēts uzņēmējdarbības līgums un maksāts par padarīto darbu. Nodokļi par jums maksāti netiks, ja vien pats nemaksāsi. Tā kā nav vērts iet šādu stresaisnu darbu.
Turklāt tagad arī parādnieki jau ir vairāk izglītojušies un daudzi ļoti labi saprot, ka parādpiedzinēji strādā ar rupjiem likumu pārkāpumiem!

; ;jgi;ygv v 17.04.2012

igkon, vai sirdsapziņa tev ļauj par parādpiedzinēju strādāt? Un par mentu? Un par VIDistu? Un par p..derastu bordelī? Pārdot savu māti arī varēsi, ja nebūs darba?