www.sudzibas.lv CreditReform Creditreform.lv

Creditreform - Creditreform.lv

Creditreform, parādu piedzinēju bizness, pievieno procentus laicīgi neapmaksātajiem rēkiniem.
Ja mēs nesanemam maksājumus laicīgi, kavējas rēkinu apmaksa. Tas ir finanšu jomas bizness: lai creditreform.lv varētu kaut ko nopelnīt.
Jau apmaksāju rēkinu ar procentiem, vini pieprasa vēl 10 eiro par vairāku stundu kavēšanos un noblokē datunāzi.
Auglošana: kl 201. Pants.
Vinu auglošanas biznesu vajadzētu slēgt ar likumu un vēl likt maksāt sodanaudu par to, ko vini dara citiem biznesiem pieprasot pārmērīgus procentus.
Jo vairāk par viniem būs sūdzību, jo labāk: kādā skaistā dienā creditreforma bankrotēs par labu visiem!

02.02.2022

I

I Irena75 02.02.2022
Augloshana : KL 201. pants

Par 148 eiro biznesa reekinu, kursh netika apmaksaats laiciigi, taapeec kaa kaveejushies maksaajumi pandeemijas deel, Creditreform.lv, kura neko citu neprot dariit, pievienoja 40 eiro (!) procentu.
Lai maksaa naudas sodu par Augloshanu : KL 201. pants.

Joe Rogans👽 03.02.2022

Ja paraksti līgumu ar velnu👺, tad nav ko brīnīties par lieliem procentiem. Tādiem kantoriem jāiet garām ar līkumu.