www.sudzibas.lv Crediatea Slikts pakalpojuma karte

Crediatea - Slikts pakalpojuma karte

Ņemot vērā, ka telefonsarunas laikā sniegt informāciju nebija iespējams, to nosūtam e-pastā.

Ja vēlaties turpināt izmantot creditea norēķinu kontu, no jūsu puses nepieciešams saņemt bankas konta pārskatu, kurā redzami jūsu oficiālie ienākumi, par periodu 01.06.2020-01.02.2021.

Ja kontu izmantot nevēlaties, nepieciešams viena centa pārskaitījums, lai varam identificēt jūsu Latvijas bankas kontu.

Maksājums veicams uz šādiem rekvizītiem:

saņēmējs: Sia Ipf Digital Latvia
konta nr. : lv44haba0551016490195

nekad neiesaku šo karti izmantot jo tur reāli sēž klauni

kuri bloķē kontu un piesavina naudu

D

Creditea 05.02.2021

Creditea un maksājumu nodrošinātājs Pocopay darbojas likuma ietvaros. Ja tiek jautāta papildu informācija no mūsu klientiem, tam vienmēr ir atbilstošs pamatojums. Gadījumā, ja konts ir ticis bloķēts, vai slēgts, izpildot attiecīgās prasības, naudas līdzekļus no Creditea konta ir iespējams saņemt savā bankas norēķinu kontā.

Sīkāku informāciju iespējams iegūt, zvanot mums pa tel. 23778866, vai rakstot e-pastu uz [slēpt]@creditea.lv