www.sudzibas.lv Crediatea Krāpnieki kas zog naudu

Crediatea - Krāpnieki kas zog naudu

Krāpnieku

kompānija neiesaku tur atvērt kontu
jo bloķē kontus pat kontrolē skatījumu kāpēc ir jāatskaitās par savu naudu ko saņem godīgi un neko nepārkāpj cilvēki neuzķeraties uz šo kompāniju crediatea

D

LawLatv 04.02.2021

Ты использовал их как любой банк. Тоесть для получения и хранения денег. Или взял у них крети?

D Dzmm 06.02.2021

Ja ne4evo at nix nezjal, prosta dengi tuda palu4il,i rawituvalsa no anji zjalji i zablakiruvalji ,takova idiotisma ja nesliwal negde kak at Crediatea

Creditea 05.02.2021

Creditea un maksājumu nodrošinātājs Pocopay darbojas likuma ietvaros. Ja tiek jautāta papildu informācija no mūsu klientiem, tam vienmēr ir atbilstošs pamatojums. Gadījumā, ja konts ir ticis bloķēts, vai slēgts, izpildot attiecīgās prasības, naudas līdzekļus no Creditea konta ir iespējams saņemt savā bankas norēķinu kontā.

Sīkāku informāciju iespējams iegūt, zvanot mums pa tel. 23778866, vai rakstot e-pastu uz [slēpt]@creditea.lv.

D Dzmm 06.02.2021

Nemelojiet

A A.Bērziņš 08.09.2021

Lūdzu atbloķēt manu kontu un karti! Man bērni ēst prasa!
​​​​​​​Kāpēc nekas netiek darīts lietas labā? Kas jums par servisu, mājas lapā rakstīts "brīvība skāriena attālumā", kaut kā nejūtu to brīvību jau trešo dienu!

D Dzmm 19.09.2021

Ļoti lieli zagļi

D Dzmm 19.09.2021

Cilvēki nekad neveriet kontu tajā krāpnieku vietnē viņi man ir nokāpuši naudu
Tad ziņu vēl 3 cilvēku kuriem tāpat viņi izdara
Vnk ņem un bloķē un viņus neko neizdarīsi
Kropļi riktīgi es agrāk vai vēlāk uzzināšu kas ir tā smirdīgā Creditea direktors ir Janis