www.sudzibas.lv CrazyDeal.lv preci nepiegādā, uz telefona zvanu neatbild

Crazydeal.lv - preci nepiegādā, uz telefona zvanu neatbild

Novembrī iegādājos preci, kas ttika solīta piegādāt jau nākamajā darba dienā. Tika atsūtīts kupons ar citu piegades termiņu- 1.mēnesis! Ok, gaidīšu. Pagāja mēnesis, no preces nav ne vēsts. Zvanu, meitene teica, ka esot man nosūtījusi vēstuli un informējusi mani par to, ka prece būšot pēc 27.01.2017., tas nebija tiesa, tādas vēstules man nebija. Bet piekritu gaidīt. Pienāca 27.01.2017, zvanu uz klientu tel.nr., tas neatbild... uzrakstīju e-pastu, atnāca automātiskā atbilde, ka atbildēšot 3 dienu laikā. Nu jau 02.02.2017, atbildes nav... Iesakiet, ar ko sākt, šādus negodīgos biznesmeņus vajadzētu piekārt Doma laukumā pie staba... Gan jau izdomāšu kā atgūt naudu, bet visiem pārējiem iesaku neuzticēties šim veikalam!

V

L liuce 02.02.2017

es esmu nokļuvusi līdz Beztabu sūdzību dēlm, kas zin?

G Gandrīz apkrāpta 04.02.2017

Sūdzību dēlis nelīdzēs, jau ziņoju, jo firma ir Igauņu, Lv viņi nedarbojas. Sūtiet uz PTAC visus kuponus maksājuma uzdevumus, sarakstes, u.t.t...tālāk viņi sūtīs visu info uz ECC Igauniju. Es ilgi ņēmos ar šo firmu, ar draudiem, gan pa labam, visādi...5 mēnešus cīnījos, sūtīju iesniegumu uz PTAC, Igauņu ECC padarbojās, un es saņēmu naudu atpakaļ.

BondsBonds 03.02.2017

NEKAD NEMAKSĀ PRIEKŠAPMAKSĀ! Bet tikai tad kad prece ir pie durvīm! Es jau to atkārtoju kopš esmu reģistrēts šajā lapā!

R Regina 20.02.2017

Nu, diemžēl, man ir līdziga pieredze ar CrazyDeal :(
Š.g. 21.janvārī veicu pasūtījumu, kuru solīja piegādāt 2 dienu laikā. Protams, veicu arī priekšapmaksu! Šodien 20.02.2017.preces nav, uz e-pastiem meatbild, telefons nav sazvanāms!
Varu teit tikai vienu: NEŅEMIET NEKO NO CrazyDeal!

A Andina Pandina 23.02.2017

Es arī joprojām gaidu savas preces, kas tika pasūtītas pag.gada novembrī un decembrī. Uz e-pastiem vairs nereaģē.