www.sudzibas.lv CrazyDeal.lv Nepiegada preci.

Crazydeal.lv - Nepiegada preci.

Labdien. Pasūtīju no crazydeal.lv attīstošo paklājiņu bērnam. Kad noteikta datuma preci nesagaidīju, rakstīju viņiem e - pastu. Uz ko ātri ari atbildēja. Pēc viņa teikta, precei tomēr bija jāpienāk divas dienas vēlāk, kas ari itka noteikumos minēts. Samaksājot preces vērtību atnāk tāds ka čeks. Čeka rakstīts piegāde tajā un tajā datuma, kas tomēr ka beigas izrādījās neatbilda noteikumiem. Labi sūds un pieci, pagaidīšu tas divas dienas - i nesagaidīju. Gribu zināt kur varu vērsties, lai tomēr iegūtu savu preci vai atgūtu naudu atpakaļ?

W www1 17.12.2015

Я также попала в такую историю с ними. Сегодня обратилась за помощью в Европейский центр потребителей.
Там на портале подаете жалобу, заходите на их сайт и все изучите, а также звоните им и уточните детали по вашему вопросу.

Центр инрормации европейских потребителей
ул.Бривибас 55, 207 каб.
г.Рига, LV-1010
Телефон: 67388625
Факс: 67388625
E-почта: [slēpt]@ecclatvia.lv

W www1 15.01.2016

Всем участникам покупок от crazydeal!

Наконец - то товар получила 14 января 2016 года после второго звонка в Эстонию в сервисный центр crazydeal.ее 13 января 2016 года.

С ситуацией задержки разобрались. Перезвонили мне через 8 минут (с Эстонии).
Уточнили, желаю ли я получить товар через - 1-2 дня, либо вернут деньги незамедлительно. Выбрала получить товар. 14 января получила смс на мобильны телефон и письмо на е-адрес - данные кода пакомата Omniva.
Товар получен в целости и сохранности 14 января 2016.

* Телефон сервисного центра crazydeal.ее в Эстонии / Таллин: +372 6976869 (Дождитесь ответа или перезвоните, если не отвечают. Ответят обязательно. Звонить: пн.–пт. 10:00 - 16:00)

* С сотрудницей crazydeal.ее - говорите либо на русском языке, либо на эстонском.

* Сообщите проблему - назовите дату покупки и название товара; Номер ваучера и код;
свой е-mail; номер телефона; имя/фамилию, если указывали)

* Сотрудница crazydeal.ее рекомендовала звонить именно по этому номеру телефона в случае возникновении проблем.

Всем удачи!

I Indra Paseka 26.01.2016

Atvainojiet, bet tas vairs nav izturams, tādēļ vēlos publiskot mūsu "neproduktīvo" saraksti ar CrazyDeal par nepiegādātu preci, kas vēl joprojām tiek piedāvāta ar norādi PIEGĀDE JAU RĪT!

Runa iet par šo produktu, kas tika iegādāts (par to tika samaksāts 7.12.2015), bet vēl arvien neesmu to saņēmusi:

CrazyDeal atbilde pēc vairākkārtīgiem mēģinājumiem viņus sakontaktēt (e-pasts, telefona zvani utt.)

2015.12.23
Labdien!
Sakarā ar neplānoti lielu pirms svētku pasūtījumu apjomu visa prece kavējas. Gan mēs gan noliktava strādājām jau visu nedēļu ārpus darba laikiem, kā arī brīvdienas, lai paspētu izsūtīt visu preci visiem, kam to bija jāsaņem jau pirms svētkiem. Visa prece, kas kavējas tiks saņemta līdz svētkiem.
Mēs ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām kā arī ceram uz Jūsu sapratni!
CrazyDeal

2015.12.23
Labdien!
Esam saņēmuši ziņu, ka šī prece vēl aizvien kavējas. Vai Jūs vēlaties šo preci gaidīt pēc jaunā gada vai arī vēlaties lai atgriežam Jums naudu par pirkumu?

Atbildu, ka naudu atpakaļ nevēlos, bet vēlos solīto preci!

2016.01.18
Labdien!
Vispirms jau paldies par Jūsu vēstulēm. Mēs sazinājāmies ar noliktavu un prece bija aizkavējusies, pasts Igaunijā nebija paguvis to laicīgi izsūtīt. Bet nu redzam, ka statuss ir kā ''iepakots'' kas nozīmē, tiks izsūtīts 2 dienu laikā un šīs nedēļas laikā Jums tā jāsaņem! CrazyDeal

Apdomājiet kārtīgi vai vēlaties bendēt savus nervus, cīnoties par preci, ko esiet jau sen apmaksājis un kas jums pienākas!