www.sudzibas.lv CrazyDeal.lv Neatdod naudu par nepiegāgāto pteci

Crazydeal.lv - Neatdod naudu par nepiegāgāto pteci

www.crazydeal.lv jūnijā pasūtīju preci kura mājaslapā bija atzīmēta ka ir noliktavā, norādītā laikā preci nesaņēmu.Divas reizes e-pastā saņēmu informāciju,ka ir pārcelts piegādes laiks. Preci nesaņēmu nevienā no norādītajiem temiņiem. Pirms Ziemassvētkiem sazinājos telefoniski un lūdzu atgriezt man naudu, teica,lai e-pastā iesniedzu savu prasību, ko arī izdarīju, saņēmu apstiprināju, ka nauda tiks atgriezta 14 darbdienu laikā. un tad sākās īstās jautrības, jo naudu protams, ka man neatmaksāja. Rakstīju e-pastus, ka vēlos atpakaļ savu naudu, nekā, pat uz e-pastiem neatbild.Zvanu, nevaru sazvanīt, zvanīju no sveša numura, jā, notiek brīnums,sazvanīju.NEKO PEPASŪTIET INTERNETVEIKALĀ www.crazydeal.lv, prece apšaubāmas kvalitātes, naudu iekasē,preci nepiegādā, naudu neatdod!

E elsa 16.01.2017

Ar ko tādu nebiju vēl saskārusies... Preci pasūtīju un par preci samaksāju 2016.gada maijā, bet par cik līdz decembrim es vēl neko nebiju saņēmusi - decembrī anulēju pasūtījumu. Bet izskatās ka arī naudu atpakaļ nekad nedabūšu. Neviens neatbild uz e-pastiem. NEKAD NEKO NEPĒRCIET ŠAJĀ KANTORĪ!!!

ģ Ģiedra Smilškalne 17.01.2017

Scenārijs visiem aptuveni vienāds. Preci nepiegādā, naudu neatdod, uz e-pastiem neatbild.
Uzrakstīju sūdzību uz juridisko adresi Tallinā, kas obligāti jāsūta pa pastu un kura ir nepieciešama
lai iesniegtu iesniegt sūdzību ECC Latvia, kas, pēc visu dokumentu saņemšanas, tiks pārsūtīta izskatīšanai Eiropas Patērētāju centram Igaunijā. Jo vairāk apkrāpto rakstīs, jo lielāka cerība , ka šiem krāpniekiem būs jāatbild par saviem krāpnieciskiem darījumiem.
Gerda.

S Skaarleta 17.01.2017

Ja nedēļas laikā neatdos man naudu,tad tā arī darīšu!

G Gandrīz apkrāpta 23.01.2017

Es biju pasūtījusi Oktobrī 2016 ziemassvētku dāvanas, arī daļas neatnāca, pēc tam paši decembrī man veica anulāciju, jo nevarēja preci piegādāt, es ilgi cīnījos ar viņiem, lai atgūtu naudu, rakstīju katru dienu e pastus, uz visiem zināmajiem, draudēju, u.t.t kamēr vispār mani sāka ignorēt, un vispār neko vairs neatbildēja. Es iesniedzu sūdzību ptac, nosūtīju visus dokumentu pierādījumus, sarakstes, un maksājumauzdevumu, PTAC VISU info nosūtīja uz Igaunijas ECC aizsardzības centru, tagad beidzot pa 4 mēnešiem esmu atguvusi NAUDU, jo nauda bija paliela, gandrīz 100 eur.

A Andina Pandina 23.02.2017

Līdz pag. gada novembrim viss bija ok, pasūtītās preces saņēmu samērā laicīgi. Pēcāk pasūtīju novembra beigās un decembra beigās. Divi pasūtījumi joprojām nav atnākuši, uz e-pastiem neatbild un naudu arī neatgriež. :(