Crazydeal.lv - Krāpšana

2016 gada decembrī veicu pasūtījumu crazydeal.lv. Viss būtu labi ja preci būtu saņēmis. Atsūtīja uz epastu kuponu. Sūtījumam bija jābūt līdz 2017 gada Janvarā beigām. Tā arī nesagaidīju. Zvanot uz uzņēmuma tel. Nr. Iespēja tikt savienotam bija tikai krievu valodā. Latviešu valodas pratēju bija neiespējami sazvanīt 4. Dienas... Tad nu sasolīja ka sūtījums būšot līdz februāra beigam. Joprojām gaidu... Sazvanīt to kantori vairs nevar - nummurs vienkārši pēc paris sekundēm atsledz savienojumu un dari ko gribi...
Nepasūtiet šajā krāpnieku kantorī neko!

V

Nepiegādā pirkumu un naudu neatgriež.

10.01 2017. iegādājos zābaciņus piegādes datums līdz 30 janvārim. uz vēstulēm neatbild uz zvaniem arī nezinu ko darīt? Neiesaku nevienam iepirkties šai veikalā pie krāpniekiem

A Andina Pandina 23.02.2017

Man ir kas līdzīgs- pasūtīju vienu preci novembrī 2016.g. un otru decembrī 2016.g., joprojām neesmu saņēmusi nedz preci, nedz arī naudu (ja nav preces noliktavā, tad lai atgriež naudu). Joprojām gaidu uz atbildi, jo uz manis izsūtītajām vēstulēm arī neviens neatbild.

P Philips11 24.02.2017

Lūdzu cilvēki palasiet, ko iepriekš raksta par šo uzņēmumu...10tiem sūdzību, ka nav piegādāta prece...un nepiegādās arī, jo izskatās, ka draud tas pats cherry.lv stāvoklis-maksātnespēja utt.

P Philips11 24.02.2017

Un vsp, mūsdienās pirms kaut ko sūtīt i-netā, palasīt atsauksmes, ne velti viņas tiek rakstītas.

A Agnese 09.03.2017

Un nepasūtīt ar priekšapmaksu!

Anonims 09.03.2017

Нормально они работают.. вибратор подруге заказывал... оперативно подвезли... уже извергаем оргазмами..я иногда балуюсь..