www.sudzibas.lv CrazyDeal.lv Krāpnieku kompānija

Crazydeal.lv - Krāpnieku kompānija

Brīdinājums. Neko nepērciet crazydeal.lv, preces nepiegādā un naudu arī neatmaksā.Man jau ir negatīva pieredze ar šo komāniju. Igaunijā jau ir ne mazums apkrāpto klientu http://rus.superhind.ee/diilipakkujad/CrazyDeal

R

Crazy deal nepiegādāja preci, solīja atdot naudu, trīs reizes pārcēla datumus-aizbildinājās, ka sakarā ar svētkiem ir ļoti noslogoti, tad apsolīja kuponu citai precei-pasūtīju citu preci-atkal tas pats, nesūta neko, pasūtīju vēlreiz ar kupona kodu-nekādas atbildes. Rakstīju, lai atgriež naudu vai atsūta preci-vairs neatbild vispār.

L Liga Grase 07.02.2017

Rodas sajūta, ka te dažus POZITĪVOS komentārus atstāj CRAZYDEAL darbinieki, vai kā citādi pazīstami cilvēki! Ļoti nepārliecinoši - tieši POzitīvie komentāri!

D Dzinux 08.02.2017

Es jau savu preci gaidu no 12 decembra pagājuša gada,varu rakstīt cik gribu,bet atbildes nav-nevienam tiešām neiesaku kaut ko iegādāties šajā saitā

U Una Zepa 12.02.2017

Sveiki! Es ar preci pasūtīju, samaksāju caur internetbanku. 31.01, līdz šim nav nekādas informācijas. Ne sazvanīt uz e-pastu neatbild. Tikai atnāca kupons, tanī diena kad pasūtīju un viss. Izskatās, ka krāpnieku firma.

T Toņa 22.03.2017

Заказала ещё в ноябре 2016 года спортивный костюм.Обещали прислать в течении недели.Товар не был прислан даже через месяц,через два и до сих пор.На мои письма сначало отвечали - ждите,пришлём в течении месяца.А потом мои письма просто стали игнорировать.Телефон уних не работает. Деньги не возвращают. Полная безконтрольность этого интернемагазина.МОШЕНИКИ. Надо их гнать с Латвии.Сколько людей они ещё могут обмануть.

K krista.l02 12.04.2017

Kādu laiku atpakaļ iepirkos crazydeal.lv un secinājumi ir daži, ko vajadzētu ņemt vērā:

1.Ja preci sola atsūtīt rīt, tad kavēšānās nebūs ilga un prece būs;
2.Ja prece solās būs pēc mēneša, tad nav garantijas par tās saņemšanu vispār, būs jāgaida ilgāk vai arī jāprasa nauda atpakaļ.

T Toņa 12.04.2017

Почему нет никакого контроля в нашй стране за такими мошенниками?

M mage 17.05.2017

Krāpnieki.Pēc sūdzības solīja naudu atgriezt,bet nekā.Neiesaku.