www.sudzibas.lv CrazyDeal.lv Preci nepiegādā , telefonu neceļ, uz e-pasta vēstulēm neatbild

Crazydeal Group OÜ / Reģ. Nr. 12187127 - Preci nepiegādā , telefonu neceļ, uz e-pasta vēstulēm neatbild

Neesmu saņēmusi preces kuras pasūtīju 03.12.2016., tās bija jāatsūta no 16.12.2016.-29.12.2016., kā bija uzrādīts kuponā. Nekādu informāciju par preces piegādes citu termiņu neesmu saņēmusi!
Vairākkārt zvanīju - sazvanīt nav iespējams, jo automātiskajā atbildētājā nepārtraukti atbild ka visi operatori aizņemti.
6 reizes rakstīju e- pastu ar jautājumu kad tiks piegādāta prece vai atgriezta nauda, nevienu atbildi neesmu saņēmusi, ne triju dienu laikā, ne ilgākā laika posmā.
30.01.2017.nosūtīju uz abiem norādītajiem e-pastiem, gan maksājuma uzdevumus, gan viņu atsūtītos kuponus. Atbildes nav. Prece nav pienākusi.
Par preci samaksātā nauda nav atgriezta manā kontā.

BondsBonds 04.02.2017

Spams. Šo postu var droši dzēst!